Chcem mať dieťa, ale nechcem žiť s mužom. Poradíte mi?

Príspevok v téme: Chcem mať dieťa, ale nechcem žiť s mužom. Poradíte mi?
esthel..

Mam 28 rokov a chcela by som dieťa. Problém je v tom, že nechcem žiť s mužom v spoločnej domácnosti, kvôli dieťaťu. Nemam dobré skúsenosti s mužmi, tak preto ma ano nejako zvlášť nepriťahujú. Ale sama bez dieťaťa by som nechcela ostať žiť do smrti.
Čo si myslíte o tom keby som sa na chvíľu s niekym zoznámila, mimo môjho bydliska, otehotnela a potom mu zatajila
že som tehotná?
Chcela by som mať dieťa a žiť s ním sama, bez chlapa. čo si o tom myslíte?

nina555

dieta potrebuje otca.. ak nechces aby ho to psychicky ovplyvnilo a potom v dospelosti malo problemy, tak to nerob. bol by to egoizmus z tvojej strany

ele

Podla mna, ked to tak citis, urob to. Urcite nepremarni svoje "plodne roky", aby si nahodou nezostala bez dietatka a sama ako prst. Muz ta hocikedy opusti,no dieta zostane tvojim dietatom po cely zivot :-) Moja teta je stara dievka, pretoze nedokazala zit s muzom v jednej domacnosti, ma 59 rokov, takze viem o com hovorim. Pritom ma plno penazi, aj pät deti by dokazala uzivit, no aj ju to trapi, vidime to na nej, uz je ale neskoro.. Musis ale zvazit ci sa dokazes o dietatko postarat aj sama, bez muza. Ja verim ze ano :-)

delphia

moj nazor:
- dieta potrebuje obidvoch rodicov,
- financne to sama zvladnes? dieta treba aj vychovat, nie len priviest na svet...
- vychova dietata nie je lahka zalezitost. budu situacie, ze budes potrebovat pomoc. budes mat sa o koho opriet?

jajka001_

otehotniet nie je problem, len si najdi toho spravneho / geneticky
ale dieta otca potrebuje, ty mozno partnera nechces, ale dieta si otca zasluzi
tak skus este pockat ci nestretnes toho spravneho chlapa
este mas cas