chut na sladke..

Príspevok v téme: chut na sladke..
erika_6

ahoj.
VZDY PO JEDLE MAM STRASNU CHUT NA NIECO SLADKE (MUSI TO BYT NIECO AKO NAPRIKLAD COKOLADA, NAPOLITANKA ALEBO NIECO PODOBNE).
SKUSALA SOM TO NAHRADIT OVOCIM, NO CHUT NA SLADKE STALE OSTAVALA.
KED SOM HLADNA, ALEBO PRED JEDLOM NIC SLADKE MAT NEMUSIM.
UZ NEVIEM AKO TO MAM RIESIT A CI JE TO NORMALNE.
PORADTE.

mikaela

Vyskúšaj karobový prášok tzv.Svätojánsky chlieb, dostaneš ho v predajni so zdravou výživou. Z neho sa potom dajú robiť rôzne maškrty, ktoré pripomínajú chuť čokolády, ale nie sú také kalorické a sú zdravšie. Napríklad ho zmiešať so sušenými datlami alebo hrozienkami namočenými vo vode a pridať strúhaný kokos a spapať.Vyskúšajte

aljoška

Netráp sa tým,myslím že jedna malá sladkost nám neuškodí.Ja som presne taká istá.A možem si vraviet kolko chcem,že vydržím.Nevydržím,ak si nedám niečo hned po obede tak určite cestou z práce si niečo kúpim a zhltnem len sa tak zapráši.Radšej si dám nejakú maličkost ako sa celý den deprimovat a rozmýslat nad tým,že by som si niečo dala.Skušala som to tiež s chromom ale to na mna nemalo žiadne účinky.A čo,na svete som iba raz tak prečo sa trápit.Dost ma život natrápi tak prečo si ho komplikovat.

certik

podla mna je to zlozvyk :-). aj ja ked som doma, mam chut po obede si dat sladke a kavicku. doma som si na to zvykla. ale ked som v robote, nejak nemam cas sa ani naobedovat a na to nemyslim, dokonca aj na kavicku zabudnem, co doma bezpodmienecne musim. treba zmenit ritual. ked si isty cas po obede nadas sladke, neskor ta to ani nenapadne.

klifon

aj ja som uzivala biochrom a na mna nemal tiez ziadne ucinky.Prave naopak, stale som mala chut na gumene cukriky. Teraz, ked mam mlsny jazyk, zujem susene ovocie a hrozienka.

malucky

Da sa schudnut 3-7 kg za mesiac, bez jo-jo efektu.Ranajky a vecera s doporucenim odbornika a obed,co chces.Odskusal som to s manzelkou a teraz len udrzujem hmotnost.Pozri na -odkaz odstránený-

kvasinka

možu to byť KVASINKY. Ich príznakmi bývajú chuť na sladké, nafúknuté brucho, pocit nadúvania, malátnosť a plynatosť. Aj máš tieto príznaky, tak bež k doktorovi, mne sa to stalo tiež a musím povedať, že po liečbe už na sladké až takú chuť nemám