chut na sladke..

Príspevok v téme: chut na sladke..
erika_6

ahoj.
VZDY PO JEDLE MAM STRASNU CHUT NA NIECO SLADKE (MUSI TO BYT NIECO AKO NAPRIKLAD COKOLADA, NAPOLITANKA ALEBO NIECO PODOBNE).
SKUSALA SOM TO NAHRADIT OVOCIM, NO CHUT NA SLADKE STALE OSTAVALA.
KED SOM HLADNA, ALEBO PRED JEDLOM NIC SLADKE MAT NEMUSIM.
UZ NEVIEM AKO TO MAM RIESIT A CI JE TO NORMALNE.
PORADTE.

kiri

ja mam chut na sladke po výrazne korenistom alebo slanom jedle, ale užívanie chrómu dosť pomáha...nie úplne, ale rozdiel vidno...

erika_6

PROBLEM JE ALE V TOM, ZE MLIECNYCH VYROBKOV KONZUMUJEM DOST VELA A TOHO SLADKEHO, CO ZJEM TEDA NIE JE NAJMENEJ..A NIEKEDY SA CITIM BYT NA TOM ZAVISLA.
DAKUJEM ZA PRISPEVOK.

syma

super ked ranajkujes, tak este ten vapnik a mineraly, moj maly strasne rad vyjedal cukor z cukornicky a bolo mu jedno ci sme doma alebo v restauracii, pytala som sa na to doktorky a ona povedala, ze mu treba doplnit vapnik, mimochodom cukor vapnik obsahuje, ale riesili sme to jogurtami syrmi, cukor uz nevyjeda

syma

erika ranjkujes rano?
ak nie tak zacni tak ta prejde chut na sladke, rano je totiz najmensia hladina cukru v krvi a potom ti chyba tak je pochopitelne ak mas chut na sladke, kusok cokolady nikdy nie je na
skodu
alebo mas malo vapnika a mineralov aj vtedy sa prejavuje chut na nieco sladke

Nikola0704

A prečo by si si nemohla dať niečo sladké? Ak je to malé. Telo si to žiada, tak prečo ho týrať? Len to prosto netreba preháňať.