skúsenosti s láskou z internetu

brunca

dik slusny muz.som dost smutna.skype nemam ale klikni na moj nick je tam moj mail a napis mi.budem velmi rada. ak chces.

lucia1966

Ja som nikdy neverila na lasku cez internet.A nakoniec som si tu nasla vynikajuceho priatela,partnera.nasla som lasku a zaroven otca pre svojho syna,ktoreho ma velmi rad.

slusny_muz

Najst si naozaj pravu lasku do zivota s takou ktorou by si vydrzala do konca zivota je tazke. Jednoducho ti dvaja sa musia stretnut. A mozno ju nikdy nenajdeme.
A inka SKYPE sa da zdarma stiahnut z netu a nainstalovat na comp za par minut.Vsetko dobre

asti

brunca drzim ti aj ja palceky..skype je ako aj icq forma chatovania, taky programik, ktory si nainstalujes a ide to..je to lepsie ako maily, rychlejsie ..atd...

brunca

aj ja.verim.aspon trosku este som to celkom nevzdala.prosim ta nehnevaj sa ale netusim co je skype,normalne taka sprosta nie som len som na nete nova tak odpust.s laskou to mas jak ja.tento svet je fakt divny.ale kedysi to bolo lahsie.dufam ze este napises

slusny_muz

No ale inak, nie som dokonaly a niekedy sa nechovam tak ako by som sa mozno mal. Ale snazim sa.
Co sa tyka karieri, tak ma na dosah to po com so tuzil. A co sa tyka partnerskeho vztahu, tam to je take vseliake. Miloval, skutocne miloval som jednu zenu, ale ma nechala a odvtedy sa hladam vo vztahoch ktore mi nic nehovoria. Ale stale verim, ze este dokazem lubit....

brunca

pre-slušný muž.a ty?ty sa na neho hraš alebo taky si naozaj?nemysli si ze mi sibe ale mam z teba velmi dobry pocit,si mi proste sympaticky?ty uz mas to po com najviac tuzis?dik ze my drzite palce.skusim aspon dufat ked uz neverim.