skúsenosti s láskou z internetu

slusny_muz

Brunca- tak drzim palce dufam, ze Ti to vide a najdes presne to co hladas. Neviem ci je nieco krajsie ako citit lasku ktoru Ti dava partner a ty mu ju opetujes.
Zas nemusis mat az taky strach a hned prehnane si domyslat, ze ten potencionalny je masovy vrah, mozno on ma tiez strach z toho vsetkeho. Myslim, ze sa to bude dat vycitit z mailov.
A je pravda, ze mozno sa niektori chlapi hraju na slusnych. Ale aspon sa snazia...:-)))

brunca

Ahojte vsetci tak dnes som uz konecne nabrala odvahu a dala si inzerat do zoznamky na internet.uz sa mi aj ozval jeden chlapik mozem si ho predstavovat ako chcem vsak? :-))) urcite si budeme dost dlho najprv pisat potom mozno stretko som dost opatrna i ked ani po tom nemam zaruku ze vsetko co pisal bola pravda.moze to byt daky uchil alebo masovy vrah :-) no ja som dost opatrna aj u cloveka ktoreho poznam roky no uz viac nechcem byt sama bola som 6 rokov-v skratke chlapa ktoreho som milovala ako sialena/lebo ja ked milujem davam uplne vse-to som ale sprosta ze???/ma bez vysvetleni odkopol az neskor som zistila ze sa vratil k bejvalke len mi to nemal odvahu povedat chudak.no a tych 6 rokov som akosi na ziadneho chlapa nemala chut myslim vztah:-) nemam prilis dobre skusenosti s chlapmi vraj sa ma boja lebo im pripadam prilis silna a sebavedoma.keby tak vedeli ze opak je pravdou.su to cudne tvori ti chlapy ze?kto sa v nich ma vyznat. slusny muz-no neviem ci ich je az tak plno lebo polka z nich sa na takych len hraju.mozno takeho aj stretnem.

asti

slusny muz, spravne si to vystihol..niet kde stretnut "spravneho" chlapa :) ja tiez nasla cez teletext markizy (vid nizsie)...

slusny_muz

Podla mna existuje plno normalnych, inteligentnych a slusnych muzov.
Ale ine som chcel napisat. Mate pravdu, zoznamit sa klasickym sposobom, je dost problem, pretoze vsetci robia ako o dusu, zarabaju peniaze, venuju sa kariere. Taky je trend. Preto aj narasta pocet zoznameni cez internet. Asi treba skusit aj takuto formu zoznamenia, aj ked ja uprednostnujem klasiku.

asti

brunca asi su schovani v praci :o)) a preto jedine miesto kde sa cez den ukazu je mozno chat :o) resp. nejake jedalne ak mas odvahu...
inak moje skusenosti s chlapmi su take, ze nie vsetci chcu sexbombu..skor babu ktora vyzera dobre, je spokojna sama so sebou a ma nieco aj v hlave..samoska,myslim tych inteligentnejsich chlapov, co hladaju priatelku na normalny vztah...

brunca

slusny muz?taky este existuje?myslela som ze uz vyhinuli.neuraz sa ja som prijemne prekvapena teda ak to je aj skutocnost.ja neviem co si o laske cez internet mam mysliet.na jednej strane je to super lebo sa mozete dokonale spoznat chlapi si totiz vyberaju podla prveho dojmu kazdy chce sexbombu a ked nieje hned ju odpisu aspon v poslednej dobe je dost taky trend a pri tom niektory z nich vyzeraju sami dost desivo.no na druhej strane nemas nikde zaruku ze ten dotycny pise o sebe pravdu a neprikrasluje si ju.tiez by som to vyskusala no este mi chyba odvaha.ale fakt ved v dnesnej dobe sa nemas ani kde zoznamit kedysi to bolo jednoduchsie bar disca...ja neviem kde su schovany vsetci normalny chlapi.

slusny_muz

A chcel som este dodat, ze vztah na dialku je dost zlozity aj pre pary, ktore boli dlho spolu, resp. spolu zili. Takze mat vztah s niekym cez internet na taku dialku ako je SR-USA, je podla mna neralne.

slusny_muz

Ahojte. Niekedy si myslim, ze zalubenie cez internet, teda hlavne ked sa clovek s tym druhym ani nestretol, je castokrat silnejsie ako klasicke. Lebo sice vidime fotky nasho virualneho partnera, aj hlas pucujeme ale inak tam pracuje dost predstavivost. A taketo idealizovanie partnera nie je dobre. Preto je dobre asi cim skor sa stretnut, nech padnu predstavy a nie si pisat niekolko mesiacov.
Dina chapem Ta ze si sa donho zamilovala, ale podla mna si on nasiel nejaku realnu zenu a tak dava prednost jej pred Tebou. Neboj este pride ten pravy princ

asti

sakra, som sa pomylila, chcela som to adresovat dine ako na inej stranke, a to vyhodilo ze to pisala dina..tak nieeee, predosly prispevok som pisala ja, asti :o))) sorryyyyyyyyyyyyyyyyyyy