skúsenosti s láskou z internetu

dina

dina vztah na dialku je vzdy zlozity a narocny..viem to z vlastnej skusenosti..ak ta fakt lubi a nebude vediet byt bez teba, tak sa ozve..a ked nie, tak ti zas nestal za to :( drzim palce...

dina

TO KATIKA:dakujem za utešenie,ja som sa donho velmi zalubila,a on mi tvrdil to isté,zrejme sa zlakol vzťahu alebo ja neviem čoho,proste mi tvrdí že ma miluje,ale nemože dalej,.No chvílu si poplačem,život letí dalej.

asti

no ja som sa zoznamila s mojim priatelom cez teletext na markize..pred 4 rokmi, len teraz sme zacali spolu chodit, tie 4 roky boli dost komplikovane, ale asi mali svoj zmysel...sme pocas nich prisli na to ze bez seba nevieme byt...a teraz skusime ci vieme byt spolu :o)))))

sii

co sa tyka hadok, nikdy sme sa nehadali, teraz v poslednom case dojde ku normalnym konfliktom (zacali sme spolu byvat) ale to je normalne myslim ze to patri ku vztahu ved nemozte byt stale na rovnakej vlne (a nie su to hadky take ozajstne len vyslovenie svojho nazoru)
A nezamyslala si sa nad tym preco sa hadate a kto zacne??? Ci to nie je tym ze sa nechce stretnut alebo co. Mozno ma strach, ides ty k nemu alebo on k tebe??

sii

ahoj no ja mam krasne spomienky, na lasku cez internet je to moj snubenec. Bolo to krasne a neopakovatelne. Som za to

dina

to katika: ano ,len si píšeme,alebo telefonujeme,on žije v amerike.Neviem či sa sem tam nepochopíme,ale začali hádky kvôli blbostiam

Anit

Ja mam tiez priatela, s ktorym som sa zoznamila cez net. Sme spolu uz vyse dvoch rokov a buduci rok v septembri sa budeme brat. :-) Takze som velmi spokojna a ozaj patrime k sebe. Co sa tyka hadok, tak aj my sa hadame, to je predsa normalne. Drzim palceky....