Vonkajšie hemoroidy

spiacarenka

Problémy s hemoroidmi mam pravdepodobne zdedené,mal starký,má mama,krstná aj sesternica.Som rok po cisárskom reze,vynosila som dvoch krásnych chlapčekov,dvojičky.Keby som nebola mala po ruke počas tehotenstva a aj potom Milanv,bola by som sa zbláznila!Mala som totiz impozantne velké brucho,chlapčekovia mi dali poriadne zabrat tak si viete predstavit napor na moje hemoroidy.Vrelo odporučujem každému kto si nevie rady s touto pliagou!Odkedy mám doma Milaniv neviem co je zlatá žila!

standar

kto máte nie len hemoroidy, ale akékoľvek problémy, či už chronické ,alebo akútne, ba i onkologické môžete sa ozvať, poradím čo robiť.nejedná sa o žiadny potrav.doplnok ,ani masti ani bylinky ani nič podobné z fyzického sveta. ale jedná sa o uplne prirodzenú vnútornú samoliečbu zmenou polarity v organizme -< to som ,ale priblížil ,len veľmi vzdialene>nechcem tu robiť prednášku o mágií.. ani nemusíte vyzradiť akou chorobou trpíte a zbavíte sa jej.
Zdravím všetkých

standar

Oxigenmask - ozvi sa mi,na 100% Ti odporučím čo máš robiť,treba komplexne dať do poriadku systém. 2) spôsob je taký ,ako píše mjanik dá sa už za 1 den zbaviť hemoroidov akupunktúrou (stači napichnúť bod ktorý ochladí, lebo pri hemoroidoch ide o prehriatie a stagnáciu v hemoroidoch)-stačí ich teda ochladiť-odblokovať chladný prúd. už aj tento 2-spôsob je na 90% učinný tak neviem na čo ludia čakáte? stačí si posedieť u akupunktúristu štvrť hodinky a je to.

oxygenmask

Dobry den:) ja som po telefonickom rozhovore s p. Svantnerom zacala milaniv uzivat len raz denne, rano po stolici, bolesti trochu ustali, aj krvacanie, aj ked niekedy sa mi objavi par kvapiek krvi na papieri, to len vtedy, ked mam tuhsiu stolicu. Okrem toho napisala som, ze od casu, kedy ho uzivam sa vonkajsie hemoroidy zmensili o polovicu...Ja sa stravujem zdravo, az velmi, denny prijem vlakniny mam az az, mam niekedy taky pocit, ze aj to mi robi zle.U dr. som bola, diagnoza hemoroidy, takze nie je to len moj vymysel. Je pravdou, ze cely zivot mam problemy s travenim, striadaju sa mi tuhsie stolice s prilis riedkymi a nedokazem to ani stravou ovplyvnit:( Na kolonoskopiu urcite nepojdem, tam mi nic nezistia. Nasla som dr. V ke odbornika na cinsku medicinu, je vraj dobry, vyluci z jedalnicka nevhodne potraviny. To, ze to funguje viem, lebo poznam ludi, ktorí tam boli a po vyluceni tych nevhodnych potravin, problemy ustali.
Na zaver len chcem povedat, ze toho, kto s tymto nema problemy, by ani nenapadlo, ako strasne to cloveka odpise zo zivota. Boli dni, ked som po stolici kricala od bolesti a nevedela chodit.Zatial milanivu verim a budem ho pouzivat aj nadalej.Dakujem za prispevky:))

Larisa??? nie si z Moldavy??

Švantner

Dobrý deň!
Keďže Oxygenmask má negatívne skúsenosti s Milanivom, opakujem to, čo sme už uviedli.
Milaniv nemôže a ani nie je uzniverzálny liek, vieme iba to, že pomáha vo väčšine prípadov. Po telefonickom rozhovore s autorkou diskusného príspevku "Oxygenmask" vyplynulo, že Milaniv používa niekoľkokrát denne. Všetkým odporúčame jeho aplikáciu len raz denne, nakoľko hemoroidy sa neobjavili zo dňa na deň... Práve preto vyžadujú dlhodobejšiu liečbu.
Terapia je skutočne individuálna, niekomu prípravok pomáha okamžite, niekomu po dlhšej dobe. Ale pokiaľ po 2 týždňoch nepocítite úľavu, pravdepodobne sa nejedná o hemoroidy a potrebujte odbornú pomoc, v podobe lekára, gastroenterológa...
Pre "Oxygenmask"

RNG

muz ja som si hemoroidy "odkremoval a odmasiroval" aj bez zmeny potravy. Iste zmena k jemnym vlakninam a hodne antioxidantov , hlavne bioflavonoidov tam pomoze, ale navod na to, ktory som zdedil od otca, ktoremu to poradil spoluziak lekar niekedy v styridsiatych rokoch minuleho storocia jemu pracoval az do smrti a mne pracuje tiez uz aspon 30 rokov.
Hlavne je nesetrit papierom a kremom a dobre si tu oblast vycistit a vymasirovat az dovnutra, pokial sa len da.Nikdy nie suchym papierom!
Prirodne kremy su najlepsie, co najmenej syntetickych chemikalii, mineralnych olejov a vaselin(naftove destilaty)

neonin

Hemeroidy vznikajú vtedy ak máš telo prekyslené, a to riadne, a telo bez tvojho vedomia vytvori otvor aby sa nestalo niečo horšie. Ak ho dáš operatívne, môže sa opať vytvoriť, treba vyrovnať stav kyselín v tvojom tele, veľa zásad ! Repíkovy čaj na obklady je dobrý. Nejesť žiadny cukor, chemikálie,žiadne džusy, piť vodu, sladké malinovky. Treba byť acidobazickej rovnováhe a hemeroidy či ochorenia sa nevyskytnú. Ak máš nejaké otázky, rad zodpoviem.:-)

kapon

To Oxigenmask
Tvoj problém nebude v hemoroidoch, asi potrebuješ gastroenterologickú prehliadku, nakoľko krvácanie z konečníka môže mať rôzne príčiny...