Pouzivate intimky?

katty081

intimky používam každý deň (Discreet) a keď mám menzes tak vložky, tampóny nepoužívam vôbec. Na intímky som si tak zvykla, že už bez toho ani nejdem von, kedže mám výtok skoro stále a intímky vymením a je to, znova pocit čistoty. Inak nohavičky si samozrejme mením každý deň po sprche.

bmw

Ja nepouzivam intimky. Mozno pocas menstruacie, pretoze vtedy pouzivam iba tampony, ale aj to mam strasne silne kramy. Vlozky napriklad nepouzivam vobec, idem z toho umriet, nevydrzim s tym ani dve hodiny medzi nohami (tak to radsej beham kazdu hodinu menit velky tampon :( ). Intimky su podla mna inac fajn, ale ja nemavam vytoky, zriedka, alebo slabsie, a zvycajne vtedy, ked idem na zachod, na malu potrebu a vtedy to vlastne zostane na toaletaku, na spodnom pradle nemam skoro nikdy ziadne fliaciky, ci necistoty.

Adulka

Ja používam intímky pred menzesom a aj po, keď mám len také špinenie, vtedy mi intímka stačí...je to fajn vec. Alebo v lete keď si dám biele tenké gate a pod ne tangače a mám menzes, tak si dám tampon a intímku, takú na tangá pre lepší pocit.Ale v ostatné dni, keď nemám pred menzesom ani po, nepoužívam.

delphi

ja pouzivam discreet multiform, na tanga nohavicky. okraje sa prehnu cez okraj nohaviciek a velmi dobre drzia. nosim ich aj pocas menstruacie, v kombinacii s tamponmi ob silktouch.

whee_ee

intimky by sa mali pouzivat pred a po menstruacii ked je spinenie alebo silny vytok..inak to neni velmi zdrave, pretože mozu vysusovat okolie posvy a narusat prirodzene prostredie, s cim potom moze byt spojeny vyskyt kvasiniek alebo inych ťažkosti...

gery

Zle som sa vyjadrila. Hovorila som o noseni intimok, viem ze existuju aj ultratenke, aj take pod tangace. Ja nosim iba tanga a neviem si predstavit ze by som si ju tam udrzala, urcite by sa mi vysmykovala z jednej strany. Ale ved v pohode ked vy ju nosite, uz asi viete ako na to. Ja ani pocas menzesu nepouzivam vlozky, len pocas spanku v noci..

neva

gery - Ty aké intimky poznáš,že Ti pripadajú starecké?
Zober si Alldays Discreet, sú úplne tenulinké.
Samozrejme, že nohavičky sa aj tak menia každý den po sprche.

me

Viem ze hlien je prirodzeny, zdravy a potrebny ale dakedy mi dost vadi, ked mam dole doslova pocit mokra - hlavne teraz ked je zima.

gery

Potom ako casto si menite nohavicky? Mne tie intimky pripadaju take starecke, ked sa zena uz pocurava, prepacte ale fakt nechapem ako to mozete nosit. Zena ma prirodzeny vytok z pochvy a ked mi ho vidiet na nohavickach, nevadi, ved vecer dam sprchu a obleciem si nove-ciste spodne pradlo. Mne to pride take blbe ked ma tam priatel hladka, ze by zistil ze tam nieco mam :-)