Pouzivate intimky?

bmw

mimochodom, to je snad logicke, ze nohavicky si meni kazda kazdy den :-D. Naco to tu pisete? To by uz vyzeralo kebyze nie!:-§

bmw

Adulka, vsak ja viem, ze ich nie je moc citit :). Ja iba hovorim, ze vytoky nemavam skoro nikdy na nohavickach, takze moc intimky ani nepotrebujem, a ked mam kramy, tak ta intimka mi ani len nestaci, takze znova ju vlastne ani nepotrebujem. To by som si musela dat vlozku, ale tie nemozem vystat, takze radsej velky tampon a hodinove menenie. Davam si vtedy sem-tam intimku, ale casto sa mi stane ze ak nedajboze premokne a kvapka sem-tam, tak to ani nie je na tej intimke, ale pomimo nej! A tie najvacsie, akoze najdlhsie su mi znova len neprijemne... Hold tamponom! :-P

mary-anne

aj ja suhlasim s bobikou a riesim to tak isto. tiez mam staly vytok,hoci som zdrava , ale neznesiem ten pocit toho na nohavickach a niektore intimky aj krasne a sviezo vonaju:-) najradsej mam Discreet, aj ked , ako napisala bobika, tazko sa odlepuju z tanga nohaviciek:-D ale su tenke a vobec ich necitim..

majkaaa

Ja používam podľa potreby,ale pred a po menzese pravidelne. Zvykla som si na ARO,kupujem v Metre,sú naozaj dobré a cenovo veľmi výhodné.A nemyslím si,že nosenie intímok je zbytočnosť,pokiaľ má žena výtoky.

bobika 1

mishka, ja sa sprchujem ráno a večer, nohavičky si mením každý den, ale intimku nosím kvoli hygiene, ja mam napr. vytok stale aj ked som uplne v poriadku a neviem si predstavit, že by som to mala celý den na nohavičkách, takže ak ty takýto problém nemaš je tá zbytočnost na mieste

mishka

ja nepoužívam intímky, príde mi to ako zbytočnosť, úplne mi stačia tie 4 dni, čo musím mať vložku :oS A mením si nohavičky každý deň, večer sa osprchujem a ráno si dám nové, cez noc predsa nohavičky nepotrebujem - telo si potrebuje odpočinúť

bobika 1

Ja používam Carefree, tie sú podla mna najlešie, Dicsreet idu tažko odlepit z táng:( Intimky su pre mna tak samozrejma vec ako rano si umyt zuby.

Adulka

BMW....VEĎ TIE TENUčKé VLOžKY ANI NIEJE CíTIŤ.. JA POUžíVAM len tenké a ani neviem, že ju mám.. mne vložky nevadia..