muzi preco podvadzate?

jajajajjajaja

?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????

jajajajjajaja

Mily sakalko mas pravdu v tomto s tebou suhlasim a priznam si to ano niektore si proste chybu nevedia priznat. Cmuk dostal si odpoved alebo cital si ju? cmuuucik

šakal

tu sa to musí vysvetliť asi po lopate všetko, však jajka
tak keby mňa podviedla manželka a dozviem sa to tak od nej odídem a neriešim, budem to dodržovať ja a aj ona, ak sa nepáči čo už, chcem sex z inou porozprávam sa s ňou možno zistím, že bude chcieť aj ona trebárs štvorku, alebo niečo podobné-proste ju neojebem
a to, že sa vyhovárate na deti a pod, to je len vaša chyba nikoho iného, zlý výber, iné záujmy, neochota z vašej strany a pod, tu obviňovanie, sebaľútosť nemá šancu, práve naopak, treba sa v prvom rade zamyslieť a nájsť medzeru u seba a ešte lepšie je ju predvídať a potom nie sú takéto problémy
jajka pusa

jajajajjajaja

Tak moment co urazate sakala on nie je nic take, je to len clovek s vlastnym nazorom, jasne ze nik nema rad ked ho partner podvadza viem to z vlastnej skusenosti, bola som hotova lebo sa mi to stalo dvakrat po sebe, prvy krat som mu to odpustila lebo som ho lubila nadovsetko no ako sa vravi ked sa to spravi raz , spravi sa to aj druhy krat, a dost som trpela on bol moja prva a velka laska ale co uz prezila som to, neodsudzujem nikoho ani sa nepriklanam na ziadnu stranu, len jedno viem nie je to dobry pocit ked zistite ze clovek ktoreho milujete vas podvadza to neprajem ani mojmu najhorsiemu nepriatelovi.
Sakalko pozdravujem ta cmuk :D

šakal

tak kurva a to už prečo skôr niečo takéto:
som organizmus pre, ktorý ešte nie je latinské pomenovanie alebo že by vipera
viem byť príšerne nudný, alebo veľmi zaujímavý, podľa mojej momentálnej priority, som zaujímavý a šikovný, keď reprezentujem sex, sex má totiž vlastnú inteligenciu a vie byť príjemný a zábavný, len nemá ústa a ani hlasivky, preto keď chce niečo povedať, uhniezdi sa v mojom mozgu a ľahko ho dostane pod úplnú kontrolu, nakoľko som od neho závislý, ide tu o jav v biológii zvaný symbióza, keď je spolužitie výhodné pre oba druhy, sex získa hlasové ústrojenstvo a ja zaujímavosť pre opačné pohlavie, zvyknem sa s ním natoľko stotožniť, že aj pri jeho strate, ktorá nijako neohrozuje moju biologickú existenciu konám nepredvídateľne, ba až zničujúco

cleo3

a presne ako tu spominate tie choroby,no co ja uz mam zo zivota ???
bola som zdrava a moj vlastny manzel mi dal vsetko mozne!!!sme spolu uz sedem rokov a teraz toto,a este je taka svina,ze mi vravi,ze hej som sexi,vzrusujem ho ale proste sa mu pacia aj ine....
citim,ze teraz behom roka som zostarla o dobrych par rokov,mam z toho depresie,by ste neverili ake klamstva na mna hra a co vsetko urobil....
ospravedlnujem sa detom,za takeho otca,vediet co ma caka ...radsej ho zvysky oplujem....

cleo3

samozrejme ked podvedie zena a muz ju miluje,tak urcite trpi,lenze myslim, dokaze sa psychicky pozbierat a ide dalej,nemyslim,ze chlapov nevera afektuje tak velmi ako zeny ktore milovali celou dusou....
chapes ???ved napis ak ti niekto ublizil,vylej si tu srdiecko..

cleo3

Jucinka-dakujem za povzbudenie !!!
ale som na konci z nervami,aj vcera (ako kazdy den)prisiel neskoro z prace a cele usta mal ligotave,takze zasa sa oblizoval z nejakou flandrou,uz nevladzem,deti su traumatizovane,zacal ma bit....
odist nemozem od neho,byvame mimo slovenska,nemam sa ako dostat domov..