Schudnem takto?

Príspevok v téme: Schudnem takto?
lucky

baby..mam otazku potrebujem surne schudnut..a chcem to urobit do leta maja a rychlo!!takze nechcem tu take typy rad ze to je zle,nezdrave a neviem co...proste musim surne...

vyslo by to s takymto jedalnickom?
ranajky voda ovsene vlocky
desiata ovocie(kus)abo zelenina
obed zelenia alebo maso
olovrant-zase zelenina-ovocie
vecera zelenina-a jest len do 17
a keby som kazdy den skakala na svihadle vytah by som vymenila za schody a 1hodku na bycikli?
plus veelaa vody?

podari sa mi to takymto stylom..prosim rychlo odpovede!vdaka

rachabb

Podla mna takto schudnes, len nesmies potom hned prejst do normalneho rezimu jedenia a hned prestat cvicit. Potom by si pribrala aj z tej vody...

lucky

neviem co ta trapi..ak mas nervicky tak si ich vylievaj na niekom inom...nechcem tu take to prispevky tvojho typu a fakt sa minechce hadat...berem tvoj nazor..

suzen_

no a co teraz???sama si za to mozes!a teraz chces ,,surne,, schudnut a este takym neskutocne nezdravym sposobom...

majkaaa

Prečítala som si teraz Tvoju výšku a váhu. Nie si na tom vôbec tak zle,aby si to potrebovala tak rýchlo,naliehavo. Ak budeš experimentovať s diétami a rýchlym chudnutím,tak si len nabúraš metabolizmus a môže sa stať,že za nejaký rok budeš naozaj bojovať s nadváhou.

kkaciatko

lucky:
precitaj si 13 dnovu mliecnu dietu- vdaka nej schudnes 7-8 kil a ak budes dalej pokracovat v principe jedenia typu kazde 3 hodiny a zdravo tak to urcite ani nenaberies spat.....ja som ju pred tyzdnom skoncila a poviem ti ubytok je citelny a vidietlny...a to som aj nejake jedla zamenila-nejedla som maso ale rybu v konzerve a nie tvraoh ale cotagge cheese....tak drzim palce