KONDOM

Príspevok v téme: KONDOM
durwxka

No mna by zaujimali napriklad take statistiky spolahlivosti kondomu.
uz asi 30prispevkov tu bolo pisanych kde sa vzdy niekomu pretrhol kondom. Ztoho mi vyplyva jedine ze:
1.Bud su kondomy vobec neni spolahlive a je nebezpecne ma sex s takouto ochranou
2. Bud ti dotycni, co to tu pisu, nevedie sexovat
3. Bud vedia sexovat ale nevedia spravne nasadit kondom
4. Alebo ti co tu pisu ze sa pretrhol kondom si to len vymyslaju z toho dovodu , ze babenke fesi chalan navypraval ze si da pozor aj bez gumy a teraz ma strachy a nieje si ista ci nahodou a ze co ak nieje v tom.
Ak sa niekto z vas nahodou nasiel v skupine od 2. az 4. bodu, navrhujem nesexovat alebo sa o tom najskor poradit so skusenymi osobami, aby sme tu nemuseli tyzden co tyzden riesit ten isty problem. Lebo ak by to "co ak nahodou" bolo pozitivne, tak uz by bolo aj tak neskoro... ;-)

No ale ak sa mylim tak by som velmi chcela vidiet statistiku, povedzme 100 sexuchtivyvh parov a tri druhy znaciek kondomov, a ze kolko krat a ktora znacka by sa pretrhla....ak mate niekto taketo info tak mi tu prosim nechajte odkaz...
No toto je len taka uvaha nad tym co sa tu stale riesi....budem rada ked hodite svoje nazory. :-)

DrSimona

My kupujeme tieto jahodové, veľké balenie, výjde to najlepšie. superlove. sk/kondomy/kondomy-s-prichutou/durex-strawberry-100ks

akinom007

Tak ja som vzdy kondom skontroloval na zaver ci je ok, bez toho to neslo nikdy.
V mladosti sme s priatelom pouzivali pepino kondomy bez vone a NIKDY sa nepretrhol.
Neskor som pouzivala Durex classic- pretrhol sa raz...a Durex Thin tiez raz ale vravim VZDY po s... kontrola

bubina

my pouzivame kondomy rok,a zatial sa nepretrhol ani nic podobne,treba vediet ako s nim pracovat :) raz sa nam stalo ze kondom ostal vo mne,kusok trcal,bola to sranda teda,a doteraz nevieme preco sa to stalo :)

gpr

Kondom pouzivame cez 3 roky (rozne znacky) a este ani raz nepraskol. Treba ho len spravne nasadit, dat pozor na nechty, prstene, nenechat v spicke vzduch. Spolahlivost zavisi prave hlavne od tychto faktorov. Ak vam pri sexe zena strati vlhkost, necitite potom zapach spalenej gumy?? :-) Tipujem, ze na sucho to nie je prijemen pre nikoho.

martaxy

Z debat s kamoskami viem, ze sa im pretrhol len vtedy, ked sexovali naozaj dlho a stratili vlhkost. To je logicke, podla mna. Mam vsak otazku:Stretli ste sa niekedy s tym, ze by kondom len tak nenapadne tiekol? Jedna z nich mi to totiz tvrdila, ze to kdesi pocula... No neviem, ved i tak to musi dotycny zistit pri kontrolovani, hm?

janikkk

My pouzivame kondomy cez 9 rokov a stalo sa nam iba raz ze sa pretrohol a to sexujeme 4krat do tyzdna v priemere....
Moze sa stat ale tiez neverim ze sa to stava casto...aj ked moze to byt ze partnerka nie je dost vlhka alebo zle nasadeny kondom....