KONDOM

Príspevok v téme: KONDOM
durwxka

No mna by zaujimali napriklad take statistiky spolahlivosti kondomu.
uz asi 30prispevkov tu bolo pisanych kde sa vzdy niekomu pretrhol kondom. Ztoho mi vyplyva jedine ze:
1.Bud su kondomy vobec neni spolahlive a je nebezpecne ma sex s takouto ochranou
2. Bud ti dotycni, co to tu pisu, nevedie sexovat
3. Bud vedia sexovat ale nevedia spravne nasadit kondom
4. Alebo ti co tu pisu ze sa pretrhol kondom si to len vymyslaju z toho dovodu , ze babenke fesi chalan navypraval ze si da pozor aj bez gumy a teraz ma strachy a nieje si ista ci nahodou a ze co ak nieje v tom.
Ak sa niekto z vas nahodou nasiel v skupine od 2. az 4. bodu, navrhujem nesexovat alebo sa o tom najskor poradit so skusenymi osobami, aby sme tu nemuseli tyzden co tyzden riesit ten isty problem. Lebo ak by to "co ak nahodou" bolo pozitivne, tak uz by bolo aj tak neskoro... ;-)

No ale ak sa mylim tak by som velmi chcela vidiet statistiku, povedzme 100 sexuchtivyvh parov a tri druhy znaciek kondomov, a ze kolko krat a ktora znacka by sa pretrhla....ak mate niekto taketo info tak mi tu prosim nechajte odkaz...
No toto je len taka uvaha nad tym co sa tu stale riesi....budem rada ked hodite svoje nazory. :-)

infinity

Ja som s priatelom kedysi pouzivala durexi,ale dost sa trhali,a pcula som ze viacery maju s nimi taketo skusenosti tak teraz z priatelom pouzivame Pharmatex,myslim ze je to ucinnejsie... ODPORUCAM :D

elenita22

to nie je pravda! kondom bol nasadeny spravne kedze partner je skuseny(26 rokov)..ziaden vzduch v nom nebol..zachranil nas jedine spermicidny gel

lenuľka

kondom praskne tomu, kto si ho nevie nasadit...a ked uz si chlap nasadi kondom , tak to musi byt s nim bieda..jednu vec co maju na starost ...a ani to nevedeia urobit, tak to "dakujem pekne"

lienocka987

no nam sa este ani raz nepretrhol, sexujeme uz asi rok... pouzivame durex, ale skusali sme aj ine znacky, aj lacne... setko OK,.. ale necem zakriknut, lebo sa spoliehame len na gumky :)

niekto

no tak kondomi maju tak 95 % ucinnosti hlavne kvoli zlemu pouzivaniu
doporucuje sa pouzivat ku kondomom aj spermicid