Ľahka vysoka skola

majka_

ved aj ja chodim na teologicku skolu - Pravoslavna bohoslovecka fakulta Presovskej univerzity v PO.

ale hovorim, pre mna je to lahke, lebo ma vsetko, vratane nabozenstva bavi... tak niet co dodat. jasne ze ked dakto studuje daco, co ho fakt nebavi, tak hovori, ze je to tazke.

mam kamaratku, ktora chodi na Greckokatolicku fakultu PU v PO, odbor Religionistika. no ale hovori, ze je to priserne tazke, strasne vela otazok na skusku (aj 48 obsirnych okruhov, co pre mna je novinka... najviac som mala mozno 20 okruhov). ale tak ci ju to tak velmi bavi netusim.

sisinka

no ako toto je super-ze katolicka najlahsia. by ste sa divili. ja na nu chodim,odbor manazment a dru nas tam jak neviem co. mozno je lahsie sa tam dostat ale zostat take lahke nie je.napr.zajtra mame skusku,zatial bolo na nu cca100 ludi, z toho spravilo max.25. ked stretnem nejakych spoluziakov zo strednej,tak oni,a mame lazo plazo-a to su skoly v ZA,BA. takze treba pozerat na odbor a neposudzovat,ze katolicka a nic z nej.tie famy o nej siria ludia,ktorych vykopli z tamade,alebo sa tam ani nedostali,a nevedia ako to zakryt.
tak moja rada-je jedno aka skola, zalezi na tom aky odbor je lahsi

moniqa87

kamil to j ako vsade, do prihlasky im musis vypisat znamky koncorocnych vysvedceni doterajsich rocnikov a overenu kopiu maturitneho vysvedcenia aj koncorocneho im musis poslat dodatocne

kami17898

ahojte myslíte že mám šancu sa dostať na UCM v TT odbor etnológia ked tam píšu Vysvedčenie za 4. ročník pričom prepadám z matiky a účta....a potom ešte chcú mat. vysvedčenie...aký tam platí systém??máte s tým niekto skúsenosti??

jucika

ahoj. skus nejaku sukromnu skolu a aj to dialkove. viem, ze v Nitre dostali titul aj ti, ktori mali na miesto mozgu zuvacku :-(, ale vacsina ludi si to nechcu priznat.ale ked mi napises, o aky odbor, smer by si mala zaujem, tak ti viem viac pomoct.