Ľahka vysoka skola

fgf

ja by som tiez bol radsej, keby pocet vysokoskolakov bol mensi ako dnes; neviem, preco sa z toho stala taka samozrejmost ako maturita. co sa tyka mna, tak na VS ani neidem, keby ma do toho netlacil tento "system"(kto nema VS, akoby nezil)

anka 00

Najľahšie odbory (aspoň čo sa týka PO) sú Socialna praca, manažment a Pedagogická fakulta(učiteľky v škôlke a 1-4), no a samozrejme aj tá animácia.

musska

neexistuje lahka skola, na kazdej sa treba kurnik vela ucit.. ide len o to si vybrat, co ta viac bavi, co ti pojde lepsie..a necakaj ze najdes skolu kde ti daju skusky len tak:))pokial nemas tatika dekana:)

muc

usiko na zaklade coho vies posudit, ze dnes je studium na VS lahke? a ze v minulosti bolo tazsie? aj ja som studovala v minulom rezime, ale vobec neviem posudit, ze teraz ci je to lahsie alebo nie... samozrejme sa neda porovnavat pocet absolventov VS v minulosti a teraz, lebo v minulosti pracovna pozicia a "lepsie " pracovne miesto sa nepridelovalo na zaklade dosiahnuteho vzdelania. pracu sme mali VSETCI! pokial v sucasnosti je viac absolventov, nakolko si ludia uvedomuju, ze zaspat na vavrinoch sa jednoducho na trhu prace NEDA!
...no a v minulosti -len pomlcme o vystudovanych vydarenych detickach stranicky aktivnych ludi.... korupcia bola, je a bude

majka_

kazda skola je lahka, ak ta to bavi. napr. ja studujem socialnu pracu a viem, ze som studovat pomoc ludom vzdy chcela. cize aj keby sa socialna praca brala za kvazy najtazsiu aka existuje (samozrejme, ze s medicinou sa to porovnavat proste neda), tak pre mna by bola najlahsia, lebo by ma to jednoducho bavilo a rozumela by som tomu, co sa ucim.

ak chces ist trebars na medicinu a vies, ze to je to, co chces robit, tak aj medicina bude pre teba primitivna...

a okrem toho, ked chces fakt len diplom, chod na Animaciu volnocasovych aktivit. je to skola pre ludi, ktori potrebuju titul k menu pre svoju pracu... ale je to hovadina jak traky

usiko

a presne toto je problem....vysoke skolstvo na SVK sa akosi tak zopsulo za posledne roky, ze fakt uz kazdy dostane diplom....ludia studuju pre diplomy, je im jedno, co....a tak to aj vyzera.....kopec VS vzdelanych ludi, z krorych znacne percento somarov.....no, ked som ja vystudovala, bola som hrda ze som to zvladla, lebo to bolo narocne, a citila som akesi uspokojenie, ze mam VS vzdelanie....teraz uz to nie je take, ake to byvalo, je mi smutno, ze vystuduje fakt hocikto, len preto, ze je malo deti na otvorene odbory.....no, aj uroven V skolstvy rapidne klesa......

malickasom

muckaaa, to je blbost ze 90 percent ludi tam ma nejaku istotu ze sa dostanu, ziadna skola nie je az tak skorumpovana, to by studovali potom len sami debilkovia.
naco ti je diplom? sikovnemu cloveku netreba diplom.

denisabbb

Hlavne choď tam kde ťa to bude baviť. Ak ťa vôbec nazaujíma ekonomika , alebo dane tak na taku radšej nechoď, lebo sa budeš učiť s odporom. Ak ťa trocha zaujíma zdravotníctvo tak choď na taku školu...

muckaaa

Podla mna lahka vysoka skola neexistuje, pokial ju niekto berie seriozne! A na taku vysoku skolu, sa treba aj dostat. Aj taky odbor, kam ta mozu prijat bez prjimaciek nie je zaruka (prave naopak), ze to bude lahke... Vezmi si taky lahko znejuci odbor "etika", no ked som videla kamosku, ze ake vselijake predmety a prkotinky tam ma, tak mi tiez zaplo, ze je uplne jedno co studujes, vsade sa musis drvit. Rozlisila by som ich iba v pripade, ked niekto rad bifluje, nech ide na taku a ked niekomu pali logicke myslenie, tak nech si vyberie taky smer atd. Ale napriklad take pravo je relativne lahka skola, lenze jedna z najtazsich sa dostat a to si vezmi ze 90% tam ma istotku, ze sa dostanu, tak neviem, neviem, co ti poradit :D. NEEXISTUJE lahka skola. Vsade sa musis ucit, len si aspon rozmyslili, na ake predmety ti hlava pali a co rad robis a podla toho si vyber.