Vlozky Jessa

Sexymuffin401

AaAa ešte som zabudla dodať
Ja imtimky len Always dailies fresh and protect
Stoja tak isto ako discreet akurát dnes som bola kupovať nové balenie síce sa 2,69 ale tak za to pohodlie a savost a ten pocit sucha mi to stojí :)
( môj názor )

Sexymuffin401

Ja mam tiez tisty nazor ako ostatny -
Intimky jessa - strašne tvrdé a mne extra nepríjemné na nosenie
Vložky - tak isto krídelka sa mi hned začnú trhať a nezdá sa mi to extra kvalitné
Ale zas mne na cene niak nezáleží ja osbone najlepšie - Naturella ultra maxi tie milujem ❤
Ria 10+10 su tiež super
A ešte zelené bella ( tiež super)

elsa5.5

no neviem,ale každý nech si kúpi čo mu vyhovuje na takýchto veciach nešetrím.....predsa ten rozdiel v kvalite je určite:)

elsa5.5

ja také divné značky vôbec nekupujem možno sú lacné,ale som toho názoru že na určitých veciach sa šetriť nemá,libresse,always s tými som spokojná:)

susala

tampony jessa mini 64ks su za 2,59€ a ob mini 16ks za 2,25€...
kupila som si tie jessa na skusku, mensi balicek nebol...tak uvidime :)len sa mi zdaju na dotyk akesi tvrde... :/

polepetkova

No, na základe relatívne kladných referencií tuto na zdraví som vyskúšala vložky, tampóny aj intimky Jessa a som tak sklamaná, ako som ešte nikdy nebola.. väčší šmejd po všetkých stránkach som dávno nevidela..

Vložky - úplne divné, nekvalitné, krídelká sa mi samé v ruke odtrhli keď som vložku len držala (!!!)
Tampóny - aby som ich menila každých 5 sekúnd - savosť 0 bodov
Intimky - tvrdé ako šmirgeľ..

Celé zle.. radšej si priplatím než hento.. peniaze vyhodené do vzduchu..

casanta

No s intimkami nie som bohvieako spokojna, su akesi moc tvrde , ten povrch sa mi nelubi..najradsej mam diskret...ale tampony jessa tie su fajn a za tu cenu???no nekup to:)

tekvicka_

ja pouzivam od nich tampony a intimky a som spokojna. tampony su dobre ako tu uz niekto pisal nevidim rozdiel medzi inymi znackami a cena je velmi dobra. ako ja osobne som s ob tamponmi nespokojna mam pocit ze dobre nesaju alebo co neviem to ani definovat. jessa stoji okolo 3 eur - normal 64 ks a ob 16 kusov neviem 2 eura alebo asi aj viac?

opalka

su skvele
zacala som sa o ne zaujimat hlavne preto, ze su recyklovatelne, a su z prirodnejsich materialov, bez bielenia
citala som nejaky clanok, kde sa o tom pisalo, ze vsetky tieto vlozky ,plienky a neviem co nejak chemicky bielia, aby to bolo pre nas biele a atraktivne

neviem,do akej miery je to pravda, ale JESSA vyrobky su naozaj prijemne, lacne, spolahlive a aj naozaj aspon trochu setria zivotne prostredie a nase telo svojim zlozenim, tak o to lepsie

pouzivam o dnich aj vlozky,aj tampony - spokojna !