Vlozky Jessa

cellia

k tamponom Jessa: kvalitou mi pripomínajú OB, len nemajú ten SilkTouch povrch. Ale to mi nevadí. Používam a som spokojná. Kupujem normal, v takej žltej krabičke, 32 ks, cena cca 56 SK

tinusska

hmm, tak priznam sa, tie som ani nepozerala... :( pre mna su tie kotex tak perfektne, ze nemienim menit... normalen unikatne :) sice ja som taka, ze najradsej by som sla spavat prve noci s pamperskou co sa bojim pretecenia :))

tinusska

prave som si ich bola zobrat a mam ich pri sebe :)) takze co si kupujem su Ultra Binden s kridielkami a je ich tam 32ks. mam pocit ze stali tych 70sk. a maju tri kvapocky :)) ja ich v podstate nosim stale cez kramy okrem asi prvych dvoch - troch noci... vtedy mam rada night vlozky zn. kotex... tie su uplne uzasne velke a dlhe...

jaja_17

ano su to tie s DM-ky...len tak lietam po nete...a nasla som ich na dm stranke a zaujali ma tak chcem vediet vas nazor...a su take ze ultra??

tinusska

to su tie z dm-ky? ak su to teda oni, tak ja mam s nimi velmi dobre skusenosti velke balenie a stoja asi 70sk... ale netusim kolko ich tam je, ale su dost lacne a naozaj dobre... tampony som neskusala, ale na vlozky som fajnova, kedze na vseliake parfemovane mam alergiu...