Lactacyd, Soforelle, Dove alebo Nivea?

saforell

Jednoznacne Saforelle z lekarne.. s nim mam najlepsiu skusenost, ale zistila som ze nie je dobre ho pouzivat kazdy den.. lepsie tak kazdy treti podla mna

lulumba12

a v teoretickej rovine tu nemusis vykladat, lebo inteligentni ludia pochopia to co napises a nie to co si myslis medzi riadkami...

lulumba12

kaciatko 7
tu sa pytame na tvoj nazor nie na global, tak nemusis hovorit za global, ale za seba..global su tu vsetky prispevky a kazda ma iny nazor, tak nehovor za global...

kaciatko_7

levicaaaaa:
keby si citala vsetky moje prispevky tak zistis aky mam nazor na vonu intimnych gelov
lulumba12:
moje prispevky o ovonavani intim. geloch v drogerkach boli v teoretickej rovine (inteligentni pochopili), nikdy som tu nenapisala ze som v drogerke niekedy nejaky intim. gel ovonala... myslela som to globalne tym, ze najde sa vela ludi, ktori chcu vediet co prave kupuju a aj tym, ze vacsina veci, ktore kupujeme v drogerke zvacsa ovoniavame
btw. uz dlho nekupujem in. gely z drogeriek, len z internet. lekarni, co svedci aj o mojom linku, ktory som tu pridala

lulumba12

pomlcka ked len ovoniat tak je to ok, ale ver mi, videla som uz kadeco... az sa mi dviha zaludok :/ a preto ked ide o intim gel tak si davam pozor dvojnasobne..

pomlčka

a čo je na tom zlé, ovoňať to, čo kupujem? kým to ozaj len ovoniam, nestrčím tam prsty, alebo ktovie čo s tým robím, taj ozaj na tom nevidím nič zlé a čudné.

lulumba12

ak vies ovonat cez davkovac tak si nielen naivna, ale aj klames. dobre viem, ze v obchode sa to hemzi ludmi ako ty kaciatko 7, preto kupujem veci v davkovacoch a cez net. v ziadnom pripade v beznych drogerkach...