Lactacyd, Soforelle, Dove alebo Nivea?

natalii

skúsila som aj Saforelle, aj Chilly Int., a teraz mám Lactacyd. Ale musím fakt podotknút že ked sa objavila mykóza, teda svrbenie, po umytím so Saforelle to okamžite zmizlo. Neuveritelné. :D Ale som spokojná aj s Lactacydom.

saforellka

ja mam taktiez saforelle a za nic by som ho nemenila... poradila mi ho sestricka na gynegekologii a fakt je to asi to najlepsie intimne mydielko, co som kedy mala

Adulka

Ja som spokojná s LACTACYDom,ale mala som aj intím.gél od AB KOZMETIKY a musím povedať, že bol tiež super, jemnučko voňal.

akinom007

Moja skusenost: takze skusala som Carefree- celkom mi vyhovoval nerobil mi ziadne problemy , ale ked som sa s nim umyla pekne vonal ale pocit sviezosti a cistoty som po nom dlho nemala.
Lactacyd- s tym som najspokojnejsia a kupujem ho najcastejsie, dlho vydrz, ziadne probelmy nevyvolava, a mam po nom pocit cistoty, umytia, veeeelmi dlho
saforelle-nic moc , po chvili som sa citila rovnako
Nivea s kamilkami-nikdy viac strasne ma po nej stipala , aj mykozu som dostala

lucia87

Maruska, Saforelle kupis aj v lekarni, ja mam jednu, kde stale nakupujem, takze ci ho dostanes uplne vsade, to neviem. popytaj, uvidis. Ale pokial nemas ziadne opakujuce sa problemy,alebo nejdes vyslovene za super kvalitou (co sa odrazi na cene), staci ti v zasade hocijaky intimgel. Uz len to, ze nepouzivas obycajne mydlo, ale pripravok specialne na tuto oblast je vyhra, ja poznam zeny, ktorym je jedno, cim sa umyju....:-((((

denisa

ja použivam vylučne iba Dove,je neparfumovany a ked som použivala Niveu tak ma štipala potom vagina,a tak isto aj Laktacyd,hlavne ked som použivala tie utierky tak sa mi zmenilo uplne ph a iny vytok som potom mala,takže jedine Dove už asi 2roky...

adulik

ja používam mydlo od Altermedu... obsahuje kyselinu mliečnu, ktorá tvorí bežné prostredie v pošve... s týmto mydlom som spokojná už 3,5 roka