kedy ste to prvy raz robili??

xd

a ze na 16 by mal mat prvu sex skusenost?? podla mna nezaalezi na veku, ale mal by zacat sexovat vtedy,kedy si uz uvedomuje prvu zodpovednost za svoje ciny.pretoze sex nie ej sranda ale aj urcita zodpovednost..

xd

moj chalan to skusal predomnou s jednou babou ale velmi to neslo a tak som mu dala darcek kjeho 19tim narodeninam a potom sa mi priznal ze az teraz citi ze to bolo to prave orechove po prvykrat:))))

Franzo

tak na ten komplex sa mozes akurat tak vykaslat
radsej si pockaj na taku, ktoru budes skutocne lubit, potom to fakt stoji za to

btw, ja som mal 19 ked som to robil prvy krat, resp. este aj mam 19. Bolo to v trvalom vztahu a mam ju rad a je to dodnes super vratane toho prveho ;-)

komplex5420

Som chalan, mám 18 a ešte som to nerobil. Ani babu nepobzkal a teraz sa mi prehlbuje komplex menejcennosti.

jdmv

Ja 1x asi v 17 nastich , presne si to nepamatam lebo nebola ani krv ani nic , a vlastne ani nechapem ako je mozne si to nepamatat...no robila som to preto lebo som si myslela ze bude moj navzdy... no po dlhorocnom chodeni som ja dala koniec , a moj terajsi priatel sa 1x miloval ked mal 20 , a ked som sa ho pytala ci ho to nelakalo skor tak hovoril ze do tej 17-18ky to bral iba ako na piskanie..ale doba sa asi meni...

shorty

AHoj ....no ja na zaciatku 19sky a moj chalan ked mal 15...a terajsi priatel ked mal 13...a podla mna je 16 pre chalana tak akurat na prvy sex..