kedy ste to prvy raz robili??

xd

vysvetli mi, preco chces spat s priatelkou ked nie si PRIPRAVENY??? jaky to bude mat zmysel???? ja mam po 18tke. a este stale som to neskusila.. niezeby ma to nelakalo.. len tiez na to nie som pripravena.. priatela mam uz 7mesiacov.. ale ja si pockam na to, az budem all right..

AdamKrt

Chore je, ze ked clovek pocuje, ako sa 13-17 rocne deti pokusaju mat sex len pre to, aby bol. Co povedia kamarati, kamaratky... A pritom si neuvedomuju vsetky rizika - choroby, otehotnenie atd.
Len deti, alebo nevyzrete osobnosti, chcu ist s prudom a byt "IN", ze ked to robil kamarat/kamaratka, musim aj ja.

A naco to robit, ak to clovek nemysli vazne ? Predstava, ze by som niekoho nemiloval a nemyslel to s priatelkou vazne a narodilo by sa napr. dieta, by bola poriadnou komplikaciou. Clovek neni zajac, aby sa nevedel ovladat a rozum nas odlisuje od zvierat, ze vieme prekonat svoje pudy.

Ved aj pre to dieta, ak by sa take narodilo, by to bol problem. Ziaden z rodicov si ho nezelal, rodicia sa ledva poznaju atd - no aky by malo zivot ?

Ale existuje iste stado zajacikov, ktore myslia pohlavnymi zlazami a potom pocut - som tehotna, moze priatelka otehotniet ked sme toto, hento....? Tu plati stare zname: "Nechces deti, neje*..." :)

AdamKrt

V 31 rokoch a nelutujem. Nebolo sa kde ponahlat, len preto, aby to clovek urobil. Rad nechavam rozhodovat rozum a nie pudy :)

EEEEE

ja až v dvadsiatke, volako som bola toho nazoru že to nechcem s hocikym, takže ten dotyčny je teraz môj manžel

viem že toto je asi ojedinely pripad, doba je ina, mlady to teraz beru skôr ako šport, dufam že to nikoho neurazi

:-)))

podla mna to nezalezi od veku ..... ja som mala 17 a v tu chvilu som to velmi chcela a vobec toho nelutujem ..... ak mas pochybnosti chvilu pockaj a uvidis