Otazky pre chalanov..Opovede pre dievcata

Príspevok v téme: Otazky pre chalanov..Opovede pre dievcata
freya

Chalani dam vam taku otazocku..skor anketa.. Pacia sa vam zeny skor oblecene slusne(cizmy,top elegantny,kabelka,trendy kabatik)???

alebo skor sportovo(teplaky,mikiny,bunda,botasky,jeans)

co vas viac pritahuje???? take skor oblecenie modelocky alebo normalka...odpovedajte prosim uprimne ktora vas viac pritahuje..a neodpovedajte na tie otazky prosim takto ze:je mi jedno co ma oblecene ked ju milujem...pytam sa teraz cisto teoreticky...dakujem pekne

zuskaaacik

Tak moja posledna skusenost, co sa tejto temy tyka je asi taka...mam kamarata,s ktorym po sebe pokukujeme...vacsinou nosim rifle, botasky a pod. No teraz v zime nosim cervene cizmy, sice tiez k rifliam, ale hned poxvalil:)) A minule som sa nahodila do ciernej suknicky, cierne cizmicky, bluzka s kravatou...a az ma tahalo do smiexu, lebo ked ma uvidel, oci mu vybehli:D Potom mi pisal, ze skoro mu sanka padla, ked ma videl...vraj to bolo vzrusujuce a sexy...takze tak:)) A dostavili sa aj pozitivne ohlasy od kamosiek...podla mna, opatky a sukne su zenskejsie, ale zase rifle pohodlnejsie:))

garrido77

ahojky,no ja si myslim ze mala by si si obliekat to v com sa dobre citis.mne sa viac pacia zenske ktore su oblecene skor tak v mikine a jeansoch.mislim si ze je troska via inteligentnejsia neviem preco... ale zase musis sa obliekat aj elegantne podla prilezitosti si myslim.nepaci sa mi ak sa zena zmaluje da si vysoke stekle a hraje sa na nieco k comu ma strasne daleko...

tomino553

Každemu sa pači ine :D ja osobne. napr ked som v meste tak jasne že si všimnem dievčata oblečene elegantne napr sukna čižmy pekny vystrih atd :)

0vecka

hmm taka pipka pritiahne skor pozornost ale mna osobne pritahuju skor take nenapadnejsie oblecene urcite je sportove oblecenie pre mna pritazlivejsie :)

tomko

tak ze mna osobne viac pritahuju baby v sportovom elegantne si pomyslim slusne dievcatko ale najradsej mam baby v obycajnych teniskach mikina s kapucnou si roke teplaky