Naj pasta na bielenie

Patta

Notino si robi reklamu v kazdej takejto diskusii, staci popozerat viac diskusii. Naraz napisu prispevok do viacerych a vsade len tie ich chvalospevy na ich eshop... je to strasne trapne, ja uz len kvoli tomu na notine nikdy nenakupujem.

Kazdopadne cierne uhlie, ci uz v akejkolvek paste alebo prasku, ma vyborny DETOXIKACNY ucinok, ale urcite nie bieliaci... neobsahuje ziadnu bieliacu ucinnu latku. Treba sa opytat dentalnej hygienicky alebo zubara ak to niekto neveri mne ako diskutujucej a nenechat sa opantat nezmyslami, ktore dokazu ludia napisat v anonymnych diskusiach na internete... tie cierne prasky su dokonca pre zuby abrazivne, co je samozrejme skodlive...

zivocisneuhlie

Vidim ze NOTINO si robi reklamu :D ja mozem z vlastnej skusenosti povedat ze nic mi tak nevybielilo zuby ako klasicke zivocisne uhlie, kupujem vo forme prasku a len si dam stipku pasty na kefku a namocim do prasku. vycistim a potom este podla potreby vycistim raz uz len s pastou. ucinok je viditelny uz po par dnoch. Je to lacna alternativa voci tymto predrazenym ciernym pastam

veteri

Bieliace pásiky - land1.adszx.pro je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

Minima

Ja používam Mediablanc whitennig, príde mi celkom ok. Za dva mesiace mam zuby o čosi belejšie. Kupujem ju na Notinu.