Umele prerusenie tehotenstva

philadelphia

Napísala som to presne tak ako to bolo. Ak niekto riesi takuto nelahku situaciu, velmi mu moj prispevok pomoze. Vediet co ho caka... Prispevok som nenapisala pre kritizujucich, ale pre tých co hladaju odpovede. A ano odkazujem sa na encyklopediu, pretoze citanie niektorych argumentov je pre mna ako studentku mediciny naozaj zarazajuce.

±

philadelphia ''a urcite o tom povedzte partnerovi. Aspon zistite ako snim mozete v zivote ratat!''

Tymto si chcela povedat, ze s nim do zivota neratas? Ked si bez rozmyslania hned po zisteni ze si v tom sa objednala na odobratie vasho buduceho spolocneho dietata?

Ja nie som ani za, ani proti, ale odpust, cely ten text vyznie ako by to pisala 15 a menej rocna, alebo je to len reklama...

Jefitto

Umele prerušenie tehotenstva z akejkoľvek príčiny je bohapustá úmyselná vražda, ktorá skôr alebo neskôr musí byť ptorestaná!!!

xxl

pre philadelphia: umelé prerušenie tehotenstva je veľmi závažná morálna téma a problém celej spoločnosti a ty to len tak posudzuješ za nejakú hlúpu záležitosť a odkazuješ na štúdium encyklopédie..., hm, veľmi seriózne. potom aj výraz "všetky výhody" abortusu... no to už len svedčí o tvojej ľahkovážnosti, bože!

Betonarka

philadelphia, no hadam nebudes lutovat ani v tedy, ak budes dieta chciet a nebudes ho moct mat... Len skoda ze svet nie je az taky spravodlivy...

sheila.

Chapem. Cize az tak lahke to nieje psychicky...
Ale verim ze si sa rozhodla vhodne, a aj babo sa bude mat lepsie ked budete pripraveni aj s priatelom.

philadelphia

Ahoj no ja som tiez zastavala nazor ze interupcia nikdy preto som samozrejme uzivala antikoncepciu, ale ked sa ti to prihodi zrazu sa vsetko zmeni...
Psychika u mna isla s jednou rokou so strachom na jednej strane predstava ano budeme mat dieta na jednej co skola co praca co teraz ako sa to zmeni...celu noc pred zakrokom som nespala som nad tym rozmyslala, ale uvedomila som si ze sa nedokazem este postarat o dieta...Musela som si trochu sebecky hovorit, ze takyto zivot este nechcem prist o super pracu, odist zo skoly a byt zrazu naozaj dospelou.
Dala som si druhu sancu...poslednu samozrejme...
Ale pravda je, ze ked mi pred tyzdnom kamoska povedala, ze je tehotna a nechava si to... Trochu mi to dalo facku ze som v tom nemusela byt sama...a teraz vidim aka je stastna kupujeme oblecenie dudliky niekedy sa pristihnem ze trochu lutujem...Ale potom si vzdy poviem vsetky vyhody, ktore to malo .

sheila.

ahoj philadelphia, dik za dlhy prispevok aj v mene ostatnych bab.
Ja som jedna z tych ktori neodsudzuju interupciu, aj ked sama by som to neurobila - tiez mam 21.
Ja by som bola zvedava este ze ako to zvladas po psychickej stranke?