ako zaručene otehotniet do mesiaca

Príspevok v téme: ako zaručene otehotniet do mesiaca
linka7

ahojte, viete mi niekto prosim poradit ako mam určite otehotniet do mesiaca. kolko hodin alebo dni trva ovulacia,aby som sa trafila.stači ked budeme sexovat kazdy den počas 1-2týzdnov? Prosim o radu, pretože je to pre mna velmi dolezite aby som otehotnela do polovice januara, kvoli praci...ved ked budem tehotna ma nemôzu v praci vyhodit ani ked mi skoncila zmluva? inač babo chceme s manželom už asi pol roka. dakujem

mojaeni

musska ma pravdu, pockaj kym budes mat dostat menstruaciu a ci ti vobec bude meskat.Ci to ti nevadi denne nakupovat tpolko testov? A ktore pouzivas?
A pri tomto druhom tehot. som si po 4dnoch meskania robila test a vysiel mi negativny, pritom som uz bola 4.tyzden tehotna.

lubka10

lucik...a pozrela si si kolko dni od oplodnenia je vhodne si robit tie testy?? bo niektore maju od piatich dni a ine po 14... na tom dost zavazi

lucik

ahojte baby.. tak tehu sa asi nekona.. robila som dalsie testiky vsetky su len negat. nechapem preco ale tie prve dva boli// pozit. asi boli nejake chybne lebo boli jednej znacky tieto ine mam uz inej znacky.. a vsetky su negat.:-(( hoc by to bola pekna nahodicka ale uz som sa tesila... tak hadam bude taka mensia nahodicka mozno nabuduce..

Mimi323

Sisssa, presne, ak sa budú milovať každý deň, tak sa spermie nestačia obnoviť a bude im to na ....
A na druhej strane, neviem si to predstaviť milovať sa každý deň, za každú cenu.

musska

to znamena ze ti asi nemeska menstruacia, ci hej?testy by sa mali robit az v tom case, ked mas mat, lebo vtedy su najspolahlivejsie

musska

stava sa vsetlico, tazko povedat.Rano si sprav a budes mudrejsia, najistejsie je ist vsak ku gyn. tak ci tak, aj keby ol ten rano negativny, urcite chod. Ale si neodpovedala, kolko dni ubehlo od "splodenia" :)podla toho zavisi aj hladina toho hormonu