Ako liečiť chlamydie

angelina_c

ahojte!aj ja som mala problem s chlamidiami,najskor to sposobilo kupalisko a potom to sposobil moj byvaly priatel s jeho bokovkami,nevedela som ani o tych bokovkach a ani o tom ze mam zasa kvoli tomu chlamidie,zistila som to az po pol roku ked som zacala mat problemy s menstruaciou!!Tak tiez som pocula ze kto ma problem s chlamidiami tazko otehotnie a tak si na to davam uz pozor,lebo naozaj vidim aj citim ze som na to hakliva,tak isto ako na zapal mocoveho mechura!!Dostala som na to antibiotika ale pocula som ze je dobre pit aj caj s Alchimelky!!Takze HOPE drzim palce aby sa vam vsetko vydarilo a aby si mohla mat babetko!!!pekny den

delphia

marikax velmi si to zjednodusila... ano prevencia, ale chlamydie mozes dostat aj bez promiskuitneho sposobu zivota- termalne kupele, pocas procedur v liecebnych kupeloch- spolocne bazeny, vysetrenie u gynekologa napr. pri vaginalnej sonografii sa moze stat, ze lekar je natolko nezodpovedny, ze nepouziva na sondu kondom, ale ide sondou z vaginy do vaginy,... takze jednoznacne prevencia musi byt, ale vela x to nepostrehnes a si infikovana ani nevies ako....

RNG

matka 13, podcenujes chlamidie a moze sa ti to vypomstit, pozri na spojenie chlamidie a autoimunne choroby v teme autoimunne choroby.
Keby to bola pravda, ze chlamidie na Slovensku ma 70 % deti, tak by to bola narodna katastrofa.
Dufam , ze to tak nie je!
Clamidia trachomis sa da za par tyzdnov vyliecit atb.(alebo aj viacerymi prirodnymi antimikrobialnymi) ale chlamidia pneumoniae je tazky oriesok, liecenie kombinaciou 2 silnych antibiotik, metronidazole a NAC , pripadne ine a to po dobu dlhych mesiacov. Pozri napr na toto:
www.cpnhelp.org
Na viacej informacii tu je napr forum na cpn(chlamidia pneumoniae) kde sa uvadzaju rozne pripady a kopa literatury:
brain.hastypastry.net

marikax

hope - chlamydiam sa dá predchádzať prevenciou, bez použitia liekov, prírodnými produktami. Tieto produkty sú tiež veľmi vhodné ako doplnok výživy a liečby. Ak máš záujem o viac informácii ozvi sa mi na súkromný mail.

hope

Matka13 - dakujem, ja uz recept na lieky aj mam len som myslela ci niekto nevie nejake napr. bilinky ako tomu predist. Este raz dakujem.

matka13

chlamydie su iba obycajna civilizacna choroba ma ju 70 percent deti na slovensku a treba to liecit len antibiotikami ktore vam predpise lekar viem to lebo so si ich asi pred mesiacom liecila aj ja ale treba ist ku lekarovi co najskor aby sa nezacali prejavovat