Ako liečiť chlamydie

denisaf

testy na chlamydie by si mali zeny dat robit este pred planovanym otehotnenim!! ako aj testy na ostatne vaznejsie ochorenia... moja kamoska mala chlamydie chytila ich od neverneho chlapa zjazvili jej vajecniky a nemoze mat deti...

SlovenkaVde

Ahojte, aj ja mam problem s chlamýdiami, som už v deviatom týždni tehotenstva a včera pri mojej gynekologičke na vyšetrení mi oznámila, že mám chlamýdie, povedala ze je to nebezpečné aj pre mňa aj pre dieťa a predpísala mi Azithromycin 500. Sú tam tri tabletky na tri dni. Ostala som v šoku s toho, no priateľ pôjde tiež na vyšetrenie. Veľmi ma to trápi hlavne koli malému, ktoré čakám. Chcem sa opýtať da sa to úplne vyliečiť? Ďakujem za Vaše odpovede :)

sunShineMary

ja som chlamydie dostala od frajera a to bolo pred asi 2 rokmi. antibioticka liecba mi zabrala na druhy krat. bola som riadne nestastna z toho ze som to dostala a liecbu som podporovala aj wobenzymom. ked om si citala o tom, ze niektore zeny sa liecia naozaj dlho z toho. mne sa to nastastie rychlo podarilo ale davam si riadny pozor otvtedy.

Hlava

Asi to bude zniet cudne, ale mala som kamosku ktorej sa stale chlamydie vracali uz ani lekarka nevedela preco a kamoska uz z toho bola riadne na prasky az potom jej niekto len tak nadhodil ci to nema len v hlave a vlastne taka blbost a mal ten dotyzcny pravdu... ja som jej potom kupila toto www.giantmicrobes.cz ze nech to uz je jedina chlamydia ktoru bude mat a po case sa toho fakt zbavila, jasne ze aj s liekmi, ale vacsina to bolo len u nej v hlave ze sa jej to stale vracalo...

RNG

Wobenzyme a ine silnejsie enzymaticke zmesy sice precistia telo a zlepsia jeho obranu, ale enzymi priamo nepotlacia chlamidiu pneumoniae, nNa tu je trojkombinacia antibiotik(Vanderbilt/Wheldon/Stratton) brana aj vyse roka, alebo ako to tu navrhujem kombinacia extraktu z olivovych listov(3 x 300 mg oleuropeinu) a kvapky samento coumanda a banderol, 2 x 15 kvapiek najmenej a doba liecby aspon 1/2 roka a viac.
Brat probiotika a mikrovlakniny tu tiez pomaha.

Kikiska

ja som sa z toho dostala tiez wobenzymom,najprv ma prekvapilo davkovaniee, ale vysledky po dvoch mesiacoch super!

antichlamidi

Robite z toho strašnú vedu, keby sme mali dopodrobna rozobrat kolko mikrobov v nas prebyva neskoncime ani o rok. Chlamidie sú samozrejme neprijemne ale mame ich skoro vsetci no nie u kazdeho sa prejavuju , horsie su urcite trachomatis ktore u zien vedu k neplodnosti a u muzov k bolestivym problemom vytokom a neplodnosti tak isto. U vacsiny ludi zaberá antibiotikum klacid 500 respektive klacid 500 SR . Kombinaciou s probiotikom ktore je mozne brat ale az po 3 hodinach od klacidu a davkami vitaminu D a B mate ciastocne, ked nie uplne od chlamidiovej infekcie pokoj zavisi samozrejme na kazdom jednotlivcovi osobitne.