pomoc, vola ho zlatko

Príspevok v téme: pomoc, vola ho zlatko
zufala

Pomoc, oci mam plne slz. Revem tu do vankusa a neviem, co si pocat. Viem, ze mi budete hovorit, ze som nemala, ale ja som mu pozrela do jeho e-mailovej schranky. Pise mu tam nejaka zenska. Napisala toto. Ahoj zlatko. Na dalsi tyzden mas dovolenku, vsak? Budes doma? Mohli by sme skocit niekde na kavu. Bozkavam ta.
Pise to uz asi mesiac a stale ho oslovuje zlatko, jej hrabe?
Myslite si, ze to mohla napisat aj iba kamoska? Co mam len teraz robit? On je teraz v robote a pride az rano. Mam sa ho to opytat, co to malo znamenat? Alebo radsej nie a zistit viac? Ved mi predsa povedal, ze ak by si niekoho nasiel a mna uz nechcel, povedal by mi to. Mozno to nebude zle, ale dostalo ma to. Rozmyslam este, ze by som jej napisala, ale najskor nieco nezavazne, akoze sa chcem s nou skamaratit, bol by to dobry napad?
Dakujem, dakujem, vsetkym, co mi nejako pomozu.

wstastna

No ja volam kamaratov menom. S manzelom si vsetko hovorime, mame jeden spolocny ucet...Ale ziadne hesla na email sme si nevymenili, nechodim mu do aktovky, ani on mne do kabely, necitam mu listy, otvaram iba tie, v ktorych viem, ze su ucty...Aj vo vztahu ma clovek PRAVO na sukromie. Kazdy ma nejaky ten sukromny zivot a ma nanho PRAVO. Nechapem, co vas napadlo davat si hesla do schranok a podobne...Vidis, tak si snupala, snupala az si nasla...Ten email, co mu napisala ta holka nie je uplne koser. Vlastne vobec. Urobila si chybu, ze si jej napisala. Keby aspon ako anonym, ale takto...Ked s nou nieco ma, prve, co urobila je to, ze mu to povedala...A ako posledna chuderka, ktora sa mu hrabe vo veciach a este aj vypisuje dotycnej budes ty. taketo veci sa riesia cez chlapa, nie cez zensku!!!! Asi fakt nemas stipku sebavedomia v sebe ci co. Jedno ti vsak poviem - nikdy v zivote by som neostala s priatelom, ktory by ma podvadzal a je jedno, ci "len" vypisovanim si s inou, ci by s nou spal. Na svete je tolko muzov, ze sa cestni este vzdy najdu, tak preco sa vydat za niekoho, kto ma podviedol uz vtedy, ked sme boli este len priatelia? Ja by som ho okaslala. Ibaze vacsina zien je sprostych a potiahnu to az do manzelstva a potom vypisuju na fora, ze ich manzelia podvadzaju...

katusik20

Ako vidím tak si len dobre spravila že si sa v jeho pošte pohrabala, áno každý má právo na súkromie a na kamarátov, ale aby kamarátky vypisovali zlatko v úvode to som ešte nezažila. A váš vekový rozdiel.. ako nie je zlý to netvrdím ale v tomto prípade by som hrabala, prečo by to malo človeku vadiť keď nemá tajnosti? No nie, mne to určite nevadí, ten kto nemá čo skrývať, nebude sa ani hnevať a zlostiť, že mi priateľ vliezol do pošty. No dobre neveril mi, ale týmto aspon zistil, že mi može verit, takže raz a odpustím. Keby to bolo viac krát tak by som už mala nervy, ale nič také sa nestalo. Na tvojom mieste by som jej nevypisovala, spýtaj sa ho na oklukou či má kamarátky cez net atd.. človek sa z toho nevyhrabe. Ja radšej netových kamarátov nemám ľudia, lebo minule som bola ako stážistka na psychiatrii a dosť tých pacientov bolo cez azet a tak, takže bacha ľudia.

ivja

zúfalá, na rovinu sa s ním o tom porozprávaj.Hádam sa nechceš trápiť pochybnosťami.Nuž a či si sa mala pozrieť do pošty, či nie, to je zase o inom a to tu neriešime

andy

Ja si myslím, že to síce nie je správne, ale človeku by to nemalo vadiť, iba ak by niečo skrýval. A Musska, asi práve preto ti vadilo nabúranie súkromia, lebo si mala čo skrývať. Ak sa sem pripájaš len preto, aby si ľudí urážala, je mi ťa ľúto

musska

je to vrcholne svinstvo sa naburat cloveku do sukromia, dievca, to nemas kusok hamby a sebaucty?Lutujem toho chalana,..ako fakt. Tak to mas za to, ze nevies co so sebou. Ja to fakt nikdy nepochopim,..je to hnusne a dokonca aj trestne. Sorry, ale tak ti treba..Mne to iste spravil ex a to bolo to posledne co spravil, lebo sukromie toho druheho by malo byt posvatne a toto by som netolerovala.

bladwak

Ahoj moja,ja ta chapem.A ludia netvrdte mi tu,ze vy ste nikdy neboli zvedavi.To je aspon raz za zivot kazdy z nas.Zufala,mozno zaujem javi iba ta baba a tvoj priatel si to sice precita,mozno sa s nou stretne na nejakej tej kave,ale nic viac s nou mat nechce.Ved trosku zdravej zvedavosti ohladom sukromia svojho partnera je raz za cas fajn.Ale nestrachuj sa.Ja si myslim,ze ked sa normalne porozpravate,vyriesite si to.Ked ste spolu tak dlho,a predsalen,nie ste male deti,viete o com je vztah.Ked ti povedal,ze by ti oznamil,keby si najde nahradu,tak mu ver.Chapi niekedy vedia hovorit pravdu.Len treba odhadnut kedy.Rozhovor medzi styrmi ocami vam iba prospeje.Ale hlavne nech z tych tvojich pri rozhovore neslahaju blesky.Mohlo by sa stat,ze by sa urazil za to,ze aj on ma trosku pravo na sukromie.Vsetko s mierou:-)

3nttt

zufala=normalne na rovinu mu povedz ze si bola zvedava.a ze si tam nasla to co si nasla pretoze myslim ze aj on by videl ak by si klamala:)aspon si "snad" bude vazit ze si mu povedala pravdu:)

zuzana12345

tak určite by som chcela vedieť na čom som ako sa hrať na pštrosa a tváriť sa že o nič nejde ja som za rozhovor

3nttt

ja na tom pozerani posty nevidim nic zle.ano je to jeho sukromie,ale pokial nerobi nic zle tak mu to nema preco vadit.my s mojim drahym vieme aj svoje hesla a co.vobec mi nevadi ze by mi mal ist do posty.aj ked to nerobi.nemam co pred nim tajit.sukromim sa ohanaju vascinou ti co maju aj nieco za usami.