pomoc, vola ho zlatko

Príspevok v téme: pomoc, vola ho zlatko
zufala

Pomoc, oci mam plne slz. Revem tu do vankusa a neviem, co si pocat. Viem, ze mi budete hovorit, ze som nemala, ale ja som mu pozrela do jeho e-mailovej schranky. Pise mu tam nejaka zenska. Napisala toto. Ahoj zlatko. Na dalsi tyzden mas dovolenku, vsak? Budes doma? Mohli by sme skocit niekde na kavu. Bozkavam ta.
Pise to uz asi mesiac a stale ho oslovuje zlatko, jej hrabe?
Myslite si, ze to mohla napisat aj iba kamoska? Co mam len teraz robit? On je teraz v robote a pride az rano. Mam sa ho to opytat, co to malo znamenat? Alebo radsej nie a zistit viac? Ved mi predsa povedal, ze ak by si niekoho nasiel a mna uz nechcel, povedal by mi to. Mozno to nebude zle, ale dostalo ma to. Rozmyslam este, ze by som jej napisala, ale najskor nieco nezavazne, akoze sa chcem s nou skamaratit, bol by to dobry napad?
Dakujem, dakujem, vsetkym, co mi nejako pomozu.

baaabo

tak dievca, to si spravila dobru kravinu, ked si mu liezla do e-mailov...ty svojmu chalanovi neveris, alebo o co ti islo? noo, ale to je tvoja vec...len som ti chcela napisat, ze mam kamarata, fakt iba dobreho kamarata, s ktorym si moc rozumiem a tiez sa navzajom oslovujeme zlatko, milacik, mojko...a podobne, ci uz na nete, alebo v sms-kach...dokonca aj vtedy, ked mal dievca..nevidim na tom nic zle...nikdy sme spolu nic nemali a viem, ze ani nebudeme mat...mozno je medzi tvojim chalanom a tou babou nieco podobne...

bobika 1

Bože Miloš M, ty ma nudííííš, si taký dokonalý....ktorá žena to neurobí aspon 1x v živote? aj tebe tvoja čumela ale asi ni nenašla....Zúfala, opýtaj sa na rovinu a povedz pravdu ako si na to prišla, konieckoncov ak to bude milenka, tvoje čumenie bude menšie zlo ako jeho podvádzanie, a urob to čím skor, lebo mi ženy máme tendenciu davat fantaziu na plne obratky a poto si ponamyslas co aj pravda nieje....držím palec.

zufala

Presne to mam v plane, rovno sa ho opytat. Ako by som mala zacat? Najskor sa ho opytat ci nema niekoho ineho alebo opytat sa ho, ci nepozna nejaku, jej meno. UZ sa vidim, ako sa mi budu ruky aj hlas triast.

zufala

Bola by som rada, keby som robila z komara somara. To by som bola velmi spokojna. Pisala som tu vsak, ze mu napisala, ako sa ona tesi, ze si budu vylihovat pri kave. Ak to vsak myslela iba akoze a na nic si netrufa, to beriem.

3nttt

zufala===nerob unahleny zaver.mozno to naozaj nic neznamena.mozno to ma baba v slovniku ze kazdeho tak oslovuje a ak iba jeho tak by som zatial nestresovala.zalezi na tom ako sa ku tomu stavia on.pekne pozistuj a uvidis.ja by som sa ho asi normalne na to spytala.snad by si vedela odhadnut ci ti klame alebo nie.len mu nedaj priestor na to aby si to premyslel.teda ne ze mu zavolas alebo napises a dohodnete sa ze ti to potom vysvetli.normalne to na neho vyhrkni a uvidis.

zufala

Niekedy si myslim, ze co ak sa mylim? Mozno sa poznaju uz dlhsie a preto ho oslovuje tymto nazvom. Ak mi neodpisala, bud vie, kto som a boji sa alebo nevie kto som a preto cudzim neodpisuje. Napisala som jej rychlu postu, ci nechce pokecat, ale asi ju to nejak nezaujalo.

tatiana26

Hm, ja oslovujem svojich blízkych kamarátov tiež zlatko a podobne a môj partner o tom vie a je s tým úplne v pohode, lebo to je môj bežný spôsob komunikácie... nevyrába tu niekto z komára somára?

zufala

Viete, neda mi to, najskor je mily a potom sa docitam toto. Mal tam jeden jediny mail, co sa mi podarilo najst adresovany jej. Bolo tam iba dakujem ti za pomoc s tymi prilohami. Z tohto sa zda, ze o nic nejde, ale to jej oslovenie a navrhy mi nejdu do hlavy.

zufala

Dakujem za pomoc s tym ukutim, ale toto si chcem s nim, popripade aj s nou vybavit sama. Som vsak rada, ze mi tu pomahate, dost mi pomahaju vase nazory a rady. Viete, este predvcerom mi napisal, ze sa tesi, ze cez Vianoce bude konecne so mnou sam v byte, ze konecne jeho kamarat vypadne na Vianoce k rodicom a my sa budeme tlacit na spolocnej posteli, lebo ako ma pozna, zase mi bude zima a bude ma musiet zohrievat, lebo sa budem trepat k nemu. On byva v byte s kamaratom a ja zatial iba s rodicmi.