Nemam orgazmus, navsteva sexuologa

Príspevok v téme: Nemam orgazmus, navsteva sexuologa
sally

Ahojte,

pisem sem, lebo uz som naozaj zufala..S priatelom sme spolu uz skoro 4 roky a ja som zatial nemala orgazmus..Nejde to ani pri maznani, oralnom sexe ani pri sexe. Skusali sme uz vsetko mozne, najblizsie som k tomu bola, ked som bola mierne opita. U mna je asi najvacsi problem to, ze ja sa proste nedokazem uvolnit a nemysliet na nic. Mne to, ze nemam orgazmus az tak nevadi, ale priatela to velmi trapi, mysli si, ze sa mi sex s nim nepaci, co nie je pravda, len proste ten orgazmus nemam :( Milujeme sa naozaj velmi a nechcem, aby ma raz zacal podvadzat kvoli tomu, ze nemam orgazmus.V poslednej dobe uz nemam ani velmi chut sa milovat, ked viem, ze zase pride iba sklamanie :(

"Obycajne" rady mi uz bohuzial asi nepomozu, a preto vazne rozmyslam nad navstevou sexuologa, ale neviem, ako to vlastne funguje. Pocula som, ze aby som tam mohla ist, potrebujem papier od obvodnej lekarky. A to jej musim detailne vysvetlovat, kvoli comu tam chcem ist? Ci staci len povedat, ze tam chcem ist a da mi listok? Nerada by som toto pred nou rozoberala, kedze sa pozna aj s mojou mamou a bojim sa toho, ze sa preriekne a nechcem, aby to mamam vedela, pretoze otazky sexu s nou rozhodne riesit nechcem!!

Poradi mi niekto? :(

jhdsv

Fakt to funguje, Kegelovy cviky jsou uzasny. Myslela jsem si ze se pri sexu nikdy neudelam, aniz bych nebyla soucasne drazdena na klitaku. Proste to neslo. Tak jsem zacla cvicit, ale poctive tak 150 az 200 krat zatinat svaly denne, a pak jsem si konecne zacala uzivat se vsim vsudy. Jo a kdyz jsem odjela na rok do zahranici tak jsem necvicila protoze jsem byla lina a vedela jsem ze sex dlouho nebude. A kdyz jsem se pak s pritelem sesla tak jsem mela s orgasmem zase problem, ted zase cvicim a je vse v poradku. Takze jen cvicte mile damy.

malinkaapipi

ahojte, moj problem je taky, ze orgazmus neviem dosiahnut ziadny ani klitorialny ani vaginalny.ani sama, ani s partnerom.lenze mam vsetky priznaky, viem si sex super uzit, niekedy som ani neni pri zmysloch akoby, trasu sa mi nohy, behaju mi po celom tele zimomriavky, inokedy ma zalieva teplo...atd...ale orgazmus nikde....v com robim chybu? myslim si ze nie som od toho daleko...ale napriklad ked ma priatel lize tak po nejakej dobe to uz neviem vydrzat ze je to odrazu az zle...aj ked sa snazim to vydrzat uz to akoby nieje ono....

vendula

je dobre vediet ze niesom sama, hambila som sa zato, ze "mi to asi nefunguje" a viem sa spravit len sama klitorialne.

goldenka

ja mam taký istý problém ako teddy. ale už je to aj horšie. tak som pri každom sexe myslela na orgazmus a ani nie možno na orgazmus ale proste som sa nedokázala uvoľniť že som bola uplne suchá a partner sa do mna ani dostat nemohol. niekedy ma to aj bolí :( a o orgazme ani nehovorím. odvtedy som sa úplne zahŕkla a bojím sa sexovať tak som asi rok a pol nesexovala. normálne to mam v hlave. nemôžem sa toho zbavit :( kto mi poradí?

TeddY

Mam taky isty problem..s priatelom som dva roky a neviem co je to vaginalny orgazmus..on to dava za vinu sebe ale je to vo mne...sama si to dokazem spravit ale stale to je iba o tom,ze som si to spravila sama:C...Par krat ma rukou spravil ale to som mala vypite a vtedy som sa dokazala riadne uvolnit..ale za triezva ma to aj trosku boli a ani ma ten sex poriadne nevzrusuje...myslite ze mozem navstivit sexuologa s priatelom ak mam 17 a on 18?...ci je ta poradna iba od 18...zatial skusim tie cviky ..ak by nieco pomohlo ozvem sa...nadej nestracam=D...Ale poradte ak je tu nejaka taka co orgazmus pocas sexu nezazila a tie cviky jej pomohli?...ak si tu ozvi sa na meila... tesi.nas@azet.sk dikyyy

lilina

baby ja mam to iste vaginalny nehrozi iba klitorialny aj to sama partner sa ma stale pyta a ja sa hanbim ako pes a nechcem mu povedat ze netusim aky je vaginalny orgazmus:-( a mam uz nad 30 takze uz aj dost

katenka20

Myslim pit ze by si mal vyhladat pomoc sexuologa, riesit svoj problem a neplakat doma ze sa ti nepostavi. Ano urcite ta nejaka baba bude chciet len tomu musis sam verit a nedepkovat nad tym, ze uz si stratil nadej.