Nemam orgazmus, navsteva sexuologa

Príspevok v téme: Nemam orgazmus, navsteva sexuologa
sally

Ahojte,

pisem sem, lebo uz som naozaj zufala..S priatelom sme spolu uz skoro 4 roky a ja som zatial nemala orgazmus..Nejde to ani pri maznani, oralnom sexe ani pri sexe. Skusali sme uz vsetko mozne, najblizsie som k tomu bola, ked som bola mierne opita. U mna je asi najvacsi problem to, ze ja sa proste nedokazem uvolnit a nemysliet na nic. Mne to, ze nemam orgazmus az tak nevadi, ale priatela to velmi trapi, mysli si, ze sa mi sex s nim nepaci, co nie je pravda, len proste ten orgazmus nemam :( Milujeme sa naozaj velmi a nechcem, aby ma raz zacal podvadzat kvoli tomu, ze nemam orgazmus.V poslednej dobe uz nemam ani velmi chut sa milovat, ked viem, ze zase pride iba sklamanie :(

"Obycajne" rady mi uz bohuzial asi nepomozu, a preto vazne rozmyslam nad navstevou sexuologa, ale neviem, ako to vlastne funguje. Pocula som, ze aby som tam mohla ist, potrebujem papier od obvodnej lekarky. A to jej musim detailne vysvetlovat, kvoli comu tam chcem ist? Ci staci len povedat, ze tam chcem ist a da mi listok? Nerada by som toto pred nou rozoberala, kedze sa pozna aj s mojou mamou a bojim sa toho, ze sa preriekne a nechcem, aby to mamam vedela, pretoze otazky sexu s nou rozhodne riesit nechcem!!

Poradi mi niekto? :(

pit

Ja mam rovnaky problem ako sally. Problem je v tom, ze mna to odradza vobec nejaku babu hladat. Na rozhovory mi staci "kamoska", naco ist dalej, ked viem, ze v sexe by to neklapalo. Mam kvoli tomu zabrany ist dalej vo vztahu, ako za hranicu priatelskeho podania si ruky a pokecu "o zivote". Myslite, ze by sa nasla baba, ktora by chodila s niekym, komu sa nepostavi? Inak mam 26.

gkatherine

Ahoj, no ja som ta nestastnica co o nezazila este nikdy ani sama, ani s partnerom. skusala som viacero veci, ale vacsinou ma to prestane bavit, lebo ziadne prijemne pocity sa nedostavia a len ma to boli. inak mam 24 rokov, rozhodne nie som nejaka nudna puritanka, ale neviem kde je problem...

jajajaj

ci dosiahneme same orgazmus? ja konkretne iba klitoralny,,,a vaginalny ani za boha,,,ja neviem najst bod G,,,,a myslim si ze tie cviky mozu pomoct, pretoze ked ich pri sexe napnem,,,tak sa dostanem do takeho stadia,,ze citim, ze orgazmus ma prist kazdu xvilu,,,no nikdy nepride,,,uz ma to fakt ze sere

andrej29

Nuž, hádať sa nebudem, kedže niesom žena :)
Veď za vyskúšanie nič nedáte, milé ženy.
Mimochodom, aj ženy, ktoré nedosiahli v živote orgazmus dokážu byť naozaj vášnivé.

Piskotka783

andrej29: to máš pravdu,ale neviem či mi práve tie cviky nedopomohli k tomu,že dokážem mať kombinovaný orgazmus,čo som pred tým nemávala..u každej to inak funguje:)

Piskotka783

jajajaj: Myslím si že tie cviky sú jednou z vecí,ktoré dopomáhajú k lepšiemu orgazmu,cvičím hocikedy- tie na výdrž,najčastejšie keď sedím v škole na prednáške:)iba napnem na pár sekúnd a uvoľním panvové svaly..

nsfghs

ahjte aj ja by som chcela tieto cviky praktizovať .. ale mna to hned vzruši tak nemôžem dalej . .heh ..tak vám držím palce

andrej29

Tie cviky sú síce pekná vec, ale treba si uvedomiť, že veľmi málo žien je schopných dosiahnuť vaginálny orgazmus.
Drtivá väčšina žien prežíva orgazmus klitoridálny, kde žiadne cviky nepomôžu.

sally: Áno, vyhliadni si nejakého sexuológa, ale ideálne by bolo osobne sa objednať.
A samozrejme, s partnerom.

jajajaj

piskotka783,,,to fakt? a ako ty cvicis??? zakladne ci tie ine variacie??? ktory s tych cvikov??
tak ak by to naozaj pomohlo, tak ty kokso to by bolo supeeeeeeeeeeeeeeeer