tehotenske brusko

mojaeni

elle,
ak ti lekar nic nezistil, tak s tymi bolestami asi nic nespravis, asi treba vydrzat do konca tehotenstva.
Man tiez velmi bolieva vzadu najprv jeden bod niekde vo vyske obliciek, najma pri sedeni, akomkolvek sposobe, ci som predklonena, vzpraimenaa lebo opreta a potom mi ta bolest prechadza aj do praveho boku a dopredu.a uz to citim aj pri lezani. Tiez je to neznesitelne a presne toto som mavala aj pocas prveho tehotenstva. jediny posed, ktory mi je znesitelny, ked mam cele telo natocene na lavu stranu, ale pritom pozeram napr. telku do pravej strany, cize taky neprirodzeny.

dd

no tak ani mna neobvinovala do oci..aspon zatial nie..ale takisto musim riadne premyslat co poviem pred nou..taktiez od zaciatku manzela predo mnou ohovarala, ze sa po 2rokoch rozvedieme, lebo ze ma bude podvadzat a ze mi nebude s nicim pomahat atd atd.my sme spolu zatial necele 2roky, takze uvidim, co bude casom..a tie jej reci - hodinove prednasky dokola o tom istom.. :)

jajka001

no mas to horsie ako ja, mna nastastie svokra z nevery neobvinovala, aspon nie do oci - skutocne neviem co mohla komu kde co povedat, a nezistujem to a neriesim. stve ma ten postoj co stale ma, hoci sme spolu uz 12 rokov, stale sa citim ako na navsteve, ked hovorim s manzelom skace mi do reci, ked manzelovi nieco pred nou poviem - a opravnene, tak ja som ta zla. lebo on je jej syn. hoci ona ho stale predo mnou ohovara a kyda nanho ze je zly syn a zly manzel. od zaciatku sa nas snazi rozostvat. mozno si to ani neuvedomuje, neviem.
cokolvek poviem manzelovi pred nou, mozem ocakavat negativnu, opacnu reakciu. a to ma strasne brzdi. musim rozmyslat co poviem a urobim, aby som nemusela pocuvat tie reci o nicom.

dd

to je pravda..ja na tom nevyriesim nic, aj ked to veru otravuje zivot a niekedy poriadne zerie nervy..my ked sme oznamili, ze sa zoberieme, tak sme sa dopoculi, ze svokra povedala, ze ona sa nebude pozerat na to, ako budeme mat cernosske decko(to bolo niekedy na jesen 2006 a ja som bola cez leto 2006 v anglicku, tak si asi myslela, ze som manzela, vtedy este priatela podvadzala na kazdom rohu..)a ked sme cakali malu, tak sme sa dopoculi, ze vyhlasila, ze preco sme radsej nemohli v klude dostudovat a kupit si 2psov ako mat decko..tak jej potom zver s kludnym svedomim to male bezbranne stvorenie..a teraz sa za malou ide potrhat..mala sa podoba uplne na manzela, aj krvnu skupinu ma po nom a som rada, aspon sa nemoze ani na pohlad hadat, ze nie je jeho :).co ma ale zaraza, tak manzela pred malou vola len menom, nepovie na neho pred nou tatino, ani tato..

dd

jajka, ja taktiez neviem klamat..ani zo srandy, ani vazne..a tiez sa snazim riadne zvazovat co a ako svokre poviem, aby sa neurazala stale pre kazdu hlupost..a aj tak velakrat vyleti..komentarov na nu pred ludmi, ktori ju maju za milu pani, sa zdrzujem..a v okoli, kde je sanca, ze by ju niekto mohol poznat sa tiez vyjadrujem len stroho a snazim sa to zahrat do autu.pretoze ludia, co ju nepoznaju lepsie, by to mohli prekrutit na mna, ze ju ohovaram..raz som sa u koznej stretla s jednou pani, zarozpravali sme sa, pytala sa ma, ako sa volam..ked som jej povedala priezvisko, tak doslova odvetila:" pre pana!uprimnu sustrast!pocula som, co ste si zazili.." ale ani napriek tomu som sa neodvazila povedat na svokru pred tou pani krive slovo..aj napriek tomu, ako zareagovala..

jajka001

no mna chvalabohu obislo take cosi ako sa stalo lenuliatku alebo aj inym co poznam, ze im svokra povedala ze budu mat postihnute dieta alebo podobne veci. to uz je fakt silna kava. nastastie manzel drzi so mnou aj ked skor pasivnou formou. co uz na tom vyriesis je taka aka je...jednym uchom dnu a druhym von. ale aj tak to dost otravuje zivot.

dd

hehe..no, to asi ano :D..ja som susedov pozeravala..akurat moja svokra mi nevykrika, ze nenavarim, ze manzel ma roztrhane ponozky..ale troska ine, zavaznejsie veci..

jajka001

a ona na rozdiel odo mna vie paradne klamat a prekrucat pravdu. a ja mam strach povedat veci ktore by ju ranili lebo nechcem robit zle. tak sa to snazim ignorovat ale zatinam zuby stale

dd

noo, niektori pribuzni ju brali vazne..a jej teta ju stale berie vazne..pretoze raz pred vianocami sa svokra vyparila z domu, nedvihala telefon, nikto nevedel kde je, u nikoho z rodiny nebola..vsetci panikarili a ta jej teta volala aj manzelovi, aj svagrine, ze co sme svokre spravili..ale nastastie su ludia, ktori aj ked jej verili, podla toho, ako my s manzelom robime, vidia ako to v skutocnosti je..