liecenie v BA

simonna

adrien, no to je uzasne, ako si sa k tomu postavila:-) a uvidis, ze onedlho sa zbavis aj tvojej pochmurnej nalady a naplno si budes vychutnavat kazdy den:-)
a normalne ti zavidim, samozrejme len v dobrom, aky mesiac ta caka;-) cely mesiac doma, bez zbytocnych stresov zo skoly, s kopou dobreho jedla:-) no co viac si mozes priat?;-)

adrien

ahoj simona a vsetky baby co maju problem s vahou...tak mam sa fajn, lebo som si uvedomila hlupost chudnutia...sice som podrazdena a smutna, castokrat ma po jedle boli brucho a s kazdym sa hadam...napriek tomu zijem...a priberam:)
dnes som bola u obvodnej a z 43 som pribrala na 45,5kg...cez sviatky.
jem vsetko okrem pudingu a nutridrinkov...mamka stale na mna dohliada a tak to vyzera ze ostanem doma cely januar a nebudem chodit do skoly aby som mala pokoj a pribrala. hmm...na to aky som bola skelet chcem zabudnut lebo to je len cesta do hrobu...bacha na to!!!

simonna

adrien, ale podla mna je dobre znamenie, ze chces sama pribrat:-) urcite sa ti to podari, budem ti drzat palce:-) a hlavne teraz cez vianoce si nic neodopieraj, ochutnaj vsetky kolaciky, bud v pohode a oddychuj:-)

adrien36

bola som tam tyzden, citila som sa ako blazon a uplne sama...lieky mi nedavali ziadne. neviem ako a preco som tolko schudla...teraz chcem pribrat:)

simonna

adrien, ja som to tiez absolvovala. a mozem povedat, ze som vyliecena na 75%. este stale je co robit. skoro stale sa zamyslam nad svojou postavou a neviem sa tak oslobodit od jedla ako to byvalo pred tou chorobou. ale pevne verim, ze sa to bude len zlepsovat. a mozem sa ta spytat, co ta priviedlo, aby si zacala s chudnutim? a ako si prezila ten tyzden v nemocnici? drzim ti palce:-)

pusate

adrien,tvoja mama sravila blbosť,že ťa od tial zobrala nedoliečenú a ja som v ba bola na psychiatrii a nie na internom...a davali ti aj fresubin,alebo nejaKE LIEKY? ale ved ticha je endokrinologička,nie?

adrien

bola som tam tyzden a potom si ma mamka zobrala na revers(vlastna zodpovednost). mala som tam lekarku Tichu, celkom mila. pomohlo mi to aj nie. bola som tam pod uplnym dozorom, kazdy daval pozor ci nezvraciam alebo neskryvam jedlo. musela som vzdy vsetko zjest a potom ukazat co som nechala a oni si to zapisali. naucila som sa tam akurat to ze jedlo treba do seba napchat aj ked clovek nieje hladny a ze treba jest previdelne (mali sme tam o 7:00ranajky, 10:00desiata, 12:00obed, 15:00 olovrant, 17:30 vecera, 20:30 druha vecera).
ale po tyzdni som este schudla-aj ked som nic nerobila. chces tam ist?