liecenie v BA

leylla

s havlickovou som sa stretla raz. hned na uvod. vazila som vtedy 40 kil a merala som 173cm. povedala mi, ze mam 2 tyzdne na to, aby som pribrala aspon ť kil, inak ma hospitalizuju. velmi som sa bala, ze si ma tam nechaju, tak som jedla ako blazon. musim sa priznat, ze to boli pekne 2 tyzdne. jedla som vsetko, co som si predtym odopierala.

np a potom som uz mala len dimovu. ale vraj havlickova je ludskejsia.

ShaulaThalit

Inak, aj u nas to tak niekedy vyzeralo, ale inak s nom nemam zle skusenosti. A poznas aj Havlickovu? Aka je ona?

leylla

mne teda dimova absolutne nesadla, stale si panovacne mlela svoje. som vegetarian a ona to proste odmietala respektovat, stale trepala, ze sa nevyliecim, kym nezacnem jest maso. a stale obvinovala moju mamu, ze mam anorexiu kvoli nej, lebo ona je strasne chuda. lenze moja mamina vzdy jedavala vsetko a nikdy netrpela podobnymi poruchami. dimova nam zdeptala a rozhadala celu rodinu.

ShaulaThalit

Ja mam Dimovu strasne rada, mozno aj vdaka tomu, ze aj moja sestra sa u nej liecila a nejako mame prepojeny vztah. Ale asi mas pravdu. Sice je aj empaticka, ale ja som mala pocit, ze ma vzdy vypocula, ona mi povedala svoje ze hento a toto je zle. Dala mi lieky, navrhla liecenie asi kazdy jeden krat co som tam bola...

bebka

Ahoj, Shaula Thalit, ako vyzerá napr. tvoja kontrola u dr.Dimovej? Stále sa tam zapisuje, čo všetko povieš? Mne sa ona nezdala ani empatická...

ShaulaThalit

Ahoj. Vy ste boli vsetky v BA na lieceni? A mali ste Dimovu? Ona je moja lekarka... liecim sa na bulimiu... aky je tam rezim? Mate skusenosti? Al nie s anorexiou, ale bulimoiu. Dakujem.

pusate

hate,tak podobne sa stalo aj mne,ale niektorým tam pomohli,čo si pamätám...a ja som nemala Havlíčkovú,ale dimovú...

adrien,varia tam dobre,mnaaam,lepšie ako u nas v skolskej jedálni...

hate

ked sa budes vtierat Havlickovej a sestrickam...tak to mas aj tak jedno,lebo im ide len o jedno,aby si im pribrala...ale o tom ppp(o vahe) nie je...strata casu,nic ti nepomozu,len budes sklamana...