liecenie v BA

adrien

och...ked ja tam nechcem ist...zajtra ma tam berie mamka - v den mojich 16 narodenin- idu vianoce a bude to tam len strata casu.:( je tam skola alebo ucitelky? potrebujem aspon dohanat ucivo....joj je mi z toho vsetkeho hrozne...:(

pusate

adrien,hlavne treba robiť,čo ti vravia,a neskúšať žiadne triky,najlepšie,ked si tam nájdeš dobré kamarátky,a budeš sa na plno venovať záujmovým činnostiam,a nemysleť na to že priberáš,ale na to že zdravieš...
tak ja som tam pribrala 5kg z 34 na 39kg,ale pustili ma iba pod podmienkou,že dalších 5kg,priberiem doma,a ak klesnem pod 39,tak ma tam zas zavrú...ale to je tiež u každého individuálne podla BMI jeho ideálnej váhy...

pusate

sak vravím tak mesiaxc 2 u každého individuálne,a je tam pestrý program pre pacientov,je tam klavír,pinpongový stôl,žinenka,televízor s dvd,cd-prehrávač,dielňa na kreslenie,modelovanie z hliny,a poobede po oddychu sa ide do bufetu a sú návštevy ale iba tí s B-čkovým režimom-to znamená že majú povolené vychádzky,nesnažia sa ujsť a poslúchajú...dalej každý pacient má individuálneho lekára a psychologa a každý týždeň majú sedenia o zlepšení stavu a vždy informujú čo dalej,a chodí sa na rôzne vyšetrenia a tak...

pusate

tak ja som to mala za darmo,poisťovňa mi to preplatila, a bola som tam mesiac,a potom som ešte rok chodila a kontroly tam...

pusate

ahoj, tak ja som bola na liečení v blave cca mesiac,ono je to tam dobré,ale iba pre také,čo sa chcú z ppp naozaj dostať a obetovať pre to aj chudosť...mne to nepomohlo,lebo vtedy som sa ani nechcela liečiť,šla som tam nasilu,ale odporúčam,lebo ak si ochotná pribrať a liečiť sa isto ti tam pomôžu...