Bolesť ramena

RNG

zapaly su z nahromadenych splodin travenia, toxinov a zamorenia.
To sa vsetko da adresovat cistenim enzymami a protizapalovymi doplnkami. V pripade mikrobialnych toxinov treba ale adresovat pricinu=mikroby.
Niektore reumaticke artritidy su lekarmi popisovane ako "autoimunne" tj hlupost tela napadajuce samo seba.
Ja na take vysvetlenie vela nedam, nie je nase telo tak nedokonalo vyvinute, nedokonala je len lekarska veda, ktora sa takto snazi(a tiez s pomocou vyhovarania sa na genetiku) ospravedlnit svoju neschopnost tieto problemy vyliecit.
Pozrite na temu "autoimunne choroby" tam sa snazim davat najnovsie prostriedky na boj s pricinami "autoimunnych", tj zatial je to definitivne odstranenie zamorenia v tele, podporenie regeneracie a pokus o adresovanioe tzv triggerov, tj mikrobialnych pricin co "nastartuju autoimunne" ako sa to dnes popularne lekarmi nazyva.

kasso

mam bolesti oboch ramien uz asi 2 roky, strieda sa to, pri a po fyzickej namahe nemozem zdvihnut ruku nad hlavu prosim o radu ak niekto nieco podobne mal. bol som aj u ortopeda - ten mi dal nejake lieky ale vobec nezabrali vyskusal som aj artrostop rapid ale ucinky oli podobne ako u liekov od ortopeda

cifrusa

Mam velke bolesti praveho ramena lieky ,naplaste elektroliecba,infuzie nic nepomaha uz dufam že operacia by to spravila. Trva to už od juna pohyby rukou urobim len minimalne a vysledky liecby žiadne

tangra

Chcem doplnit.Bola som aj na MR vysetrenie.Vysledok - bezne opotrebovanie diskov.Skor by boli problemy na lavom ramene ale su na pravom.Cize pricina je ina. Beriem vitaminy,stravujem sa rozmanito,ale menej tukov a bezmasita strava (od XI.2007).Teraz pijem zeleny jacmen.Poradte mi co dalej.Rameno boli ked ho chcem vystriet hore a rotovat s nim do vnutra a za chrbat.Dakujem.

tangra

Tiez mam bolave rameno. Bola som na rentgene,u ortpeda na obstreky,u neurologa na obstreky,na akupunkture,u chiropraktika,brala som lieky proti zapalu,proti bolesti,na uvolnenie. Vysledok.Odblokovana krcna a prsna chrbtica,aj ked nie uplne a rameno boli.Pravidelne 1-2 x chodim na masaze,reflexna,klasicka a bankova a ja viem co este.No co dalej.Sono som este neabsolvovala.Moje pocity? Poskodene vazivo, rotacia dovnutra pravou rukou mi nejde.Za chrbat ju nedam.Radia mi klud.Neda sa mi.Co s tym?

kiššová edita

manžel je po operácii päty,má stršne opuchnutú nohu,ako sa mu dá pomôcť aby opuch ustúpil dakujem