Bolesť ramena

brano barla

keď niečo "praskne " v ramene a bolesti pretrvávajú veľmi závisí na veku pacienta. Keď je to po 50-ke tak väčšinou ide o roztrhnutie šliach v ramene. U mladších to môže byť veľmi rôzne napr poškodenie šľachy bicepsu, akromioklavikulárneho kĺbu alebo vyskočenie či skoro vyskočenie z kĺbu.

Ams

Ahojte prasklo mi nieco v ramene a aj ma to boli neviete nahodou co by to mohlo byt ? prosim surne za odpoved dakujem

medantecom

S najvacsou pravdepodobnostou sa nejedna a o psychicke problemy (nemaju nic spolocne s bolestou ramena). Pricina moze byt v stravovani, alebo fyzickeho charakteru. Nechcem si robit priamu reklamu, ale vyskusajte HILTerapiu! www.medante.com

veroncek1

Pri zapreni rukou o posteľ pri vstavani mi puklo nieco v ľavom ramene..odvtedy mi pri pohyboch ľavou rukou ako keby vyskakovala nejaká kosť v ramene..mám popri tom aj bolesti..som lavacka takže sa mi nedajú poriadne robit klasické potreby ako umyt riad,zamerať,obliekať. a podobne..na rengene vraj nič nevidno chodím zatiaľ mb a elektoliecbu no zatiaľ zlepšenie vôbec necítim..viete mi povedať čo to môžem mat za úraz? Ďakujem

pedrico

Ahojte, mám pichľavú bolesť v ramene asi tak pol roka ale posledný mesiac sa to veľmi zhoršilo, dokonca aj v kľude ma nepríjemne páli...ako čítam staršie príspevky tak rozmýšľam o masáži a neakej tej konskej masti...alebo podľa Vás mam vyskúšať niečo iné??? za odpoveď ďakujem :)

miska87

chcem sa opitat moj otec ma problemy s ramenom ma ho cele ochabnute a mava aj take bolesti ze sa mu trasie aj hlava aj rameno moze byt tento prejav aj od chrbtice lebo doktory tvrdia ze hej

prometeus246

no moze to byt zapal a na to je skvela konska mast......mna tiez bolelo casto rameno ked som este cvicil bojove umenia. Takze som vyskusal uz kadeco no konska mast mi fakt pomaha. Vyskusal som viacero no ostal som pri jednej...ja ju kupujem ze shop.rasev.sk .Maju tam nemecke maste a su kvalitne a silne.