komu sa už podarilo schudnut??? :-)

rachab

Ja som jedla 5x denne (desiata a olovrant bolo nieco male), sladkost som si dala len v nedelu naobed. Pila som v kuse cely den. V lete mineralky, v zime caje bez cukru. Kazdy vecer som cvicila na orbitreku 20 minut + brusaky. Za 11 tyzdnov 11 kil. Cize priemerne kilo za tyzden. Zo zaciatku viac, neskorsie menej. Som po 30-tke, takze hybat sa musim viac, ale poznam dievca, ktore malo nadvahu 30 kil, 17 rocna a ked zacalo chudnut, tak prvy mesiac vobec necvicila, len upravila stravu a chudla velmi rychlo. Hlavne treba zabudnut na "zobaciu dietu", t.j. co vidim to zobnem:-)) Drzim vsetkym palce.

aja05

rachab .. no ja mam zdravotne problemy, ale tak spokojna este nie som ... a k svojim zvykom byvamlim sa jednoducho nemozem vratit

rachab

aja05, To si ma povzbudila, ze sa to da:) Len ja ked som uz mala pred rokom 66, tak som sa citila dost slaba, ale mozno to bol len taky cas, neviem...

rachab

11 kil za 11 tyzdnov, potom do pol roka dalsie 4. Prisiel jojo efekt, 6 kil sa vratilo. Zacinam zase naplno bez prehreskov:) Raz sa mi to uz podarilo, teraz nepolavim...Este chcem dat 12 dole, ale nie tak rychlo...