Mám im TO povedať...?

Príspevok v téme: Mám im TO povedať...?
nelly15

Dobrý deň...chcela by som vás poprosiť o radu.Od apríla 08 chudem...moja počiatočná váha bola 87 kg,teraz 64-65 kg.V podstate je to dobré ale asi od júna 08 trpím PPP.Moja váha sa od vtedy pohybovala medzi 58-69 kg.Teraz buď nejem alebo sa vážne prejedám ale snažím sa kontrolovať ale nejde mi TO.Zostavujem si jedálničky ale niekedy buď vôbec nič z neho nejem a inokedy jeem ale zplne niečo iné a vo veelmi velkom množstve.Ak sa prejem jedlo buď vyvrátim (ide to už samo) ale beriem fenolax.Najviac ma na to mrzí to že ja toto nechcem robiť ale niečo vo mne ma k tomu núti.Zajtra mám narodky (15) a je mi zo seba zlee...Takže moja otázka je či si to mám nechať pre seba alebo sa mám zdôveriť mame...ale myslím si že mi mama povie že si to iba namýšlam alebo niečo také...veď vážim 64 kg...tak prečo by som mala mať ppp...pls poradte mi ak by som jej to mala povedať tak akoo...

pussy

Ahoj Nelly mám pocit ako keby som čítala moj príbeh:) Mam 15 a tiež sa u mňa nejedenie rozvinulo až do prejedania a vracania. Nikto o tom nevie a myslim že by to nikoho pri mojej vahe 57 kg ani nenapadlo. Koľko máš cm?

usiko

moja, musis to povedat niekomu, komu doverujes a kto veri tebe a kto ti pomoct moze.....odkial si? urcite aj v tvojom meste existuje centrum omoci pre mladych alebo deti, kde su psychologovia....najdi si nieco na nete...nenechaj to tak, lebo ti to znici vala zivota, alebo aj cely...tak ako nam....