Mám im TO povedať...?

Príspevok v téme: Mám im TO povedať...?
nelly15

Dobrý deň...chcela by som vás poprosiť o radu.Od apríla 08 chudem...moja počiatočná váha bola 87 kg,teraz 64-65 kg.V podstate je to dobré ale asi od júna 08 trpím PPP.Moja váha sa od vtedy pohybovala medzi 58-69 kg.Teraz buď nejem alebo sa vážne prejedám ale snažím sa kontrolovať ale nejde mi TO.Zostavujem si jedálničky ale niekedy buď vôbec nič z neho nejem a inokedy jeem ale zplne niečo iné a vo veelmi velkom množstve.Ak sa prejem jedlo buď vyvrátim (ide to už samo) ale beriem fenolax.Najviac ma na to mrzí to že ja toto nechcem robiť ale niečo vo mne ma k tomu núti.Zajtra mám narodky (15) a je mi zo seba zlee...Takže moja otázka je či si to mám nechať pre seba alebo sa mám zdôveriť mame...ale myslím si že mi mama povie že si to iba namýšlam alebo niečo také...veď vážim 64 kg...tak prečo by som mala mať ppp...pls poradte mi ak by som jej to mala povedať tak akoo...

nelly15

Dakujem za rady...ale ja viem ze to nasim povedat nemozem a kamoskam už voobec nie aj ked 2 o tom vedia ale ja som im povedala nech to neriešia....moja mama je zdravotna sestra...to by som jej nemohla urobit...aj tak by mi to nikto neveril

heweeeeeeeeeeeeeeej

Cosi neni normalna..ked hovoris ze sa prezeres....tak jes noŕmalne a ved na10000000% chod za psich.....a povedz to nejakemu dospeleumu....ja sama som to prekonala v 14 teraz mam 25 a som mamicka a stastna manzelka...nepokaz si zivot

qhpv

dievča ty si normálna ved sa začni stravovat ako treba, si vychudnuta a tie svinstvá-tabletky ci co to je nejedz, potrebujes svoj problem riesit, povedz to rodicom, pripadne zajdi za psychologom...nepokaz si zdravie a zivot

nelly15

No hej...dnes to dopadlo horšie ako pri jadrovom výbuchu....jedálniček sa ani neodvážim napísať...dnes som na obed si nezobrala ten Siluetan a tak ked som prišla domov čakali na mňa už hranolky(pečené na plechu),trocha tatarky,zelenina...no a potom bola na rade Delisa a pred chvílkou prišli na rad 2 krajíce chcela so syrom a jedla obložená žemla...
No ta som siahla po mojej záchrane po FENOLAXE,hroozne sa za seba hambím...

nelly15

kattikkňfenolax účinkuje 6-12 hodín po užití,neodporúčam ti to budeš mať hrozné kŕče pocit že ťa napína....

kattikk

ahojte, chcem poprosiť o radu, mám takú otázku, že za kolko asi po užití fenolaxu môžem očakávať jeho účinok, viete bojím sa že to bude práve v nejakej nepravej chvíli....dakujem

nelly15

No ja som niky bebola ako páratkoa le nebola som ani tlstá ale ked som sa zalúbila..tak to bolo pizza sem...zmrzka tam...pizzu zapíjame energy...a postupne som sa dostala na 84 kg...noo a to bolo už hrooozne a tak som dala na delenú stravu a išlo to dole...a zvyšok je taký že bola zo mňa ana a teraz mia =(

Inak...dostala som menzes po 100 rokoch...neviem či mám plakať alebo sa radovať...

A kúpila som si ten SILUETAN ! Ráno bola váha 66.1 kg a terza je 65.7 kg ! Mám po nom pocist sítosti čo je super dnešný jedálniček:

R:nič
D:Activia Lehká a fit
O:Jedna pusinky(niečo z vajíčkového bielka,spolužiačka mi doniesla ochutnať jej výtvoj-bolo to super)
D:1 oblož.žemľa (syr,maslo,kápia)

vooobec nemám chuť do jedla =D

psstka

Ja som si zasa kupila napoj z aminostaru a veru nic nejem len ho pijem tri krat denne. Dufam ze konecne schudnem. Vzdy som mala vahu okolo 60kg(meriam 174 cm) podarilo sa mi schudnut na 56 -pre mna ideal a potom sa rozbehla ana a vazila som 49kg. Potom sa uz na mna priatel nemohol divat zobral ma k moru na dva tyzdne a vykrmil si ma na 59kg. Potom som ale rychlostou svetla zacala priberat a teraz mam 73kg. HROZA. HROZA. HROZA!!! Na zrutenie. Mam pocit ze priberam aj z vody.

nelly15

Joj ...neviem či mám dnešok pokladať za šťastný alebo nešťastný...totiž môj priatel (17) prišiel konečne z nmeocnice z TT behal chudak po nejakyh vyšetreniach a pod koli pečeni a viete čo mi kúpil krásnu voňavku síce len z pimkie ale voňala po žuvačkách ktoré ja zbožnujem aj tie mi priniesol a ešte aj haribo curkíky...alebo ja som jeho cukrk....

Sme spolu teda išli voon sice na pizzu ale ked som ho videla tak som skorej jedla jeho než tú pizzu...

No lenže teraz som prišla domov a hrozné výčitky....pizza síce len tá zakládná ale predsa...ako to vyriešiť..., no predsa fenolaxom...

Neviem ako to poojde so mnou dalej ozaj neviem ale zajtra si idem kupit do lekarne Siluetan (tabletky na chudnutie) tak som zvedavá majú že vraj zmenšiť chuť do jedla hlavne večer....no uvidíme...možno že oni budú mojím východiskom