Mám im TO povedať...?

Príspevok v téme: Mám im TO povedať...?
nelly15

Dobrý deň...chcela by som vás poprosiť o radu.Od apríla 08 chudem...moja počiatočná váha bola 87 kg,teraz 64-65 kg.V podstate je to dobré ale asi od júna 08 trpím PPP.Moja váha sa od vtedy pohybovala medzi 58-69 kg.Teraz buď nejem alebo sa vážne prejedám ale snažím sa kontrolovať ale nejde mi TO.Zostavujem si jedálničky ale niekedy buď vôbec nič z neho nejem a inokedy jeem ale zplne niečo iné a vo veelmi velkom množstve.Ak sa prejem jedlo buď vyvrátim (ide to už samo) ale beriem fenolax.Najviac ma na to mrzí to že ja toto nechcem robiť ale niečo vo mne ma k tomu núti.Zajtra mám narodky (15) a je mi zo seba zlee...Takže moja otázka je či si to mám nechať pre seba alebo sa mám zdôveriť mame...ale myslím si že mi mama povie že si to iba namýšlam alebo niečo také...veď vážim 64 kg...tak prečo by som mala mať ppp...pls poradte mi ak by som jej to mala povedať tak akoo...

nelly15

Inak málokedy sa mi stáva že jem tofife alebo koláče ja mám veelmi v oblube sušené ovocie,jogurty,raciolky a hlavne ovocie....ale cez víkendy mi tieto potraviny vooobec nič nehovoria....a potom to dopadne ako dnes !

+ dnes 8 tabletiek fenolaxu

nelly15

Potom ešte že moje starvovanie..niekedy nejem nič a inokedy sa váážne že prejem...ako ono to nieje ani prejedanie ale zjem dost vecí v krátkom čase...

napríklad dnešok:
R:žemlička zemiaková (billa)+ 1 plátok syru -musela som išli sme do BA

O:grécky šalát

17:00 : 4 koláče (5x5 cm),tofife ! (som ho nejedla asi 2 roky,3 raciolky !!!

Váha ráno : 64,7 kg ,teraz 66,7 kg

nelly15

psstka:

veelmi casto každý deň 5-8 tabletiek,večinou si ich dám tak okolo 17:00 a v noci alebo ráno idem na wc ale niekedy idem aj za hoďku...ale ver mi neičo to dobrý pocit lebo veelmi z nich bolí brucho a mávam hrozné kŕče...

nelly15

allla

no...ja teiz neviem ti co je pp ale od začiatku mája som niektore dni nejedla...trvalo to asi do septembra...dokazala som nejesť aj 4-6 dní iba som jazdila na korčuliach,behala a každý deň som jazdila na rotopede 4-7 hodín...ale moja energia bola na bode brazu...doteraz sa mi stále že sa mi točí hlava,niekedy sa mi stane že sa mi stráca obraz pred očami...no a ako sa začal školský rok som bola na babkinej oslave tam som si dala polievku a ryžu a musela som to ísť vyvracať potom som sa dostala k preháňadlám a trvá to doteraz.

psstka

Nelly a ked jes tolko prehanadla ako casto si na wcku. Ja som sa toho vzdy bala preto ze som si nevedela predstavit ze budem mat z toho asi hnacku...

allla

a ako sa stravujes?a ako dlho trpis ppp??vies co,ja by som na tvojom mieste este nic nevravela,nechcem aby si skoncila na psychiatrii,skus ist niekde sama sa prejst porozmyslat nad sebou bojis sa ze priberies alebo co ti brani skoncit s anorexiou?a co na to povedali tvoje kamaratky?oni by ti pomoct nevedeli?

nelly15

allla:
Vážim 65.5 kg (od 20.11. -1 Kg !) a moja výška je okolo 167-170 cm

Neviem praveže sa to bojím povedať ale vedia o tom len moje kamošky (2)ale aj toho lutujem že to vedia...sa bojím že ma prezradia...nooo chcela by som sa z toho dostať sama...snažím sa o to už od leta

allla

Ahoj mam tiez 14rokov a o mojej ppp nikto nic nevie ale ja to nikomu nechcem povedat ja viem ,ze dokazem s tym skoncovat sama,keby som to povedala mamke ratam s tym,ze by so mnou zasla k psychologicke ,a ta by ma dala na psichiatriu co nechcem.kolko merias a kolko vazis teraz?a chces jej to vobec povedat?a chces poradit ze ako jej to povedat?

nelly15

no aj nad tym som rozmyslala včera som fenolax vyhodila a dnes som si ho už kúpilôa...nesmiem dovoliť aby som mala čo i len deko naviac...a u toho psychologa aj niečo platím...?