Mám im TO povedať...?

Príspevok v téme: Mám im TO povedať...?
nelly15

Dobrý deň...chcela by som vás poprosiť o radu.Od apríla 08 chudem...moja počiatočná váha bola 87 kg,teraz 64-65 kg.V podstate je to dobré ale asi od júna 08 trpím PPP.Moja váha sa od vtedy pohybovala medzi 58-69 kg.Teraz buď nejem alebo sa vážne prejedám ale snažím sa kontrolovať ale nejde mi TO.Zostavujem si jedálničky ale niekedy buď vôbec nič z neho nejem a inokedy jeem ale zplne niečo iné a vo veelmi velkom množstve.Ak sa prejem jedlo buď vyvrátim (ide to už samo) ale beriem fenolax.Najviac ma na to mrzí to že ja toto nechcem robiť ale niečo vo mne ma k tomu núti.Zajtra mám narodky (15) a je mi zo seba zlee...Takže moja otázka je či si to mám nechať pre seba alebo sa mám zdôveriť mame...ale myslím si že mi mama povie že si to iba namýšlam alebo niečo také...veď vážim 64 kg...tak prečo by som mala mať ppp...pls poradte mi ak by som jej to mala povedať tak akoo...

nelly15

Och...pusate...chapem ta čo ja by som napriklad dala za tvoju váhu...noo všetko by som za nu dala...ale ja sa k nej dopracujem...ale aj tzvoja výška má tú výhodu že chalanom sa páčia malé baby....príde im to viac sexi ked chodia s babou nižšou než sú oni...než ked majú chodiť s takou žirafou ako som ja

pusate

nelly,ale ja merám iba 152cm:(((
čo by som dala za tvoju výšku,ale nedokážem to nijak ovplyvniť ako váhu:(((

nelly15

No konečne som sa dnes zaregistrovala takže budem mocť písať do všetkých tém....hlavne "ppp-boj vyhráš"

nelly15

pusate: meriam asi + -168 cm

nemyslim si že vážiš veela...joj čo by som ja dala za tvoju váhu...ale ja sa na nu dopracujem =D

kattikk

nelly, aj mne sa to páči..velmi chcem byť chudá..ja som dosť vysoká tak tých 60 by mi bolo asi akurát..a ak sa ta možem opýtať, za kolko si schudla z tej počiatočnej váhy na 60? a ko si jedla-nejedla?dakujem

ich

ja som to svojm rodicom povedala..asi po dvoch rokoch...niekedz to lutujem...vacsinou, ked sa s prepacenim nemozem ani vysrat, bey toho, abz sa mama netrapila, ze som vracala...
a niekedy sa nemozem prejest, vlastne to doma uz ani nejde...svojim sposobom ma to brzdi, ale ja to strasne nechcem...
ale pomohli mi v tom, aby som isla k psychiatrovi a vybavili mi psychoterapie...asi je to dobre...ak ti mama povie ze si to len namyslas...tak to nechaj tak...mama to necha tak taktiez...za pokus to stoji..myslim, ze je to fajn povedat...aj ked viem, ze to vobec nieje lahke..

nelly15

Na 60 to dáš...ja chcem tak 45-48 kg....mne sa to veelmi páči...hrozne veelmi...no aj mne to islo lahko len teraz poslednu dobu si to vzdy pokašlem

kattikk

nelly15, dakujem za radu, ale predsa to idem vyskusat..no uvidím, možno mi bude ozaj zle a už fenolax viac nezoberiem.ja som prednedávnom začínala z takej váhy ako ty..zatial mi to ide celkom fajn, ale musím aj jest ale zas nechcem z toho pribrat hned všetko naspat..asi je to ozaj začarovaný kruh, ja verim že neskončim s ppp, verím žeschudnem ale len do takej váhy ako by som chcela..teda 60kg...