Psoriáza na pokožke hlavy

Príspevok v téme: Psoriáza na pokožke hlavy
veronika

Ahojte,

mám nepríjemnú psoriázu na pokožke hlavy. Už asi 6 ložísk. V podstate to nevadí, keďže je to skryté pod vlasmi, ale neustále to svrbí a núti ma to škriabať si to a vznikajú tým veľké lupiny a rozdráždené ložiská.

Používala som hormonálne kvapky, ale lekárnička mi povedala, že to netreba preháňať, predsalen sú to hormóny do tela. Tie však zaberali po niekoľkých sekundách.

Počula som aj to, že tieto veci psoriázu len oddialia, resp. spomalia, ale pravú príčinu problémov mám hľadať v životnom štýle, strave a pod.

Viete mi poradiť, kde sa mám obzerať po príčinách?

natelka80

ahoj, ak mozem poradit tak si zaobstaraj koloidne striebro od Koloidne.sk dokazalo naozaj vyliecit. Teraz mozem odporucat KS od Koloidne.sk nie je nic lepsie a to viem o com pisem nakolko som uzvyskusala velmivelmi rozne produkty.

garraspask

Skúste GARRA Spa-relaxačné centrum v Humennom. Liečba psoriázy a iných kožných ochorení rybičkami Garra Rufa.

-odkaz odstránený-

rokoš

Hippokratin je multimineralna zmes ktora je podobna mrtvemu moru ale je komlexna.
Komplexnejsia hlavne v tych prvkoch na ktore dnesna vyziva vobec nepamata.
Teda prvky v Hippokratine su ultra prvky specialne upravene aby nastalo ich prijatie, pokial ich treba, iba pokozkou.
Takze tych par molekul ktore su klucove v mechanizmoch enzymatickych kaskad staci prijat len formou kupelu. Davka zodpoveda potrebe a riedeniu. Takze tu nejde o doslovnu koncentraciu soli na aku ste zlykli v Mrtvom mori ale na tu harmoniu tych specilanych prvkov.
Takto to bolo myslene.
Ostatne makroprvky treba dolnat stravu pricom ich prijatelnost a vyuzitie reguluju tie utraprvky.
Ak pan Mihalovic tvrdil ze to ucinkuje aj na psoriazu urcite uz niekoho s tym aj vyliecil. Robil totiz rozne dlhodobe testy na ludoch ktory to pouzivaju a
pravidelne to monitoruje.

Dada 22

v 17 sa mi vyhadzalo cele telo, mala som to vsade...chodila som ku koznej,davala mi maste ale nepomohlo nic...potom mi to nejakym zazrakom vsetko zmizlo.pred 2 rokmi sa mi objavili flaky na laktoch.isla som do grecka pri more a uplne to zmizlo.minuly rok sa to znova objavilo ale tentokrat mi ani more v turecku nepomohlo...skusila som pripravky DR.NONA ale vobec nepomohli! este sa mi to aj zhorsilo.teraz skusam maste a gel DR MICHAELS...vyzera to lepsie, no ucinok uvidim az po takych 6 tyzdnoch.tak drzte palce

bebe 45

ahojte,môj problém je že vplyvom stresu sa mi vo vlasovej časti hlavy vytvorili veľké červené ložiská, posiate šupinami a strašne ma to svrbelo. Niečo neznesiteľné. Podľa popisov psoriazy sa to na ňu veľmi podobalo. V lekárni mi poradili nové prípravky s extraktom z mahónie PSORISTOP, s tým že je to novinka a s vysokým obsahom prírodných látok, nech odskúšam. Mal som šampón na vlasy a krém. Po každodennom použivání na moje prekvapenie :-) sa mi stav upravoval a po mesiaci som bol už na tom dobre.Som vďačný lekárničke, že mi to poradila a chcem Vám všetkým čo máte podobné problémy tieto prípravky doporučiť. Sú fakt dobré! :-)))))

s25

Skúste si dať každé ráno jogurt activia.To nie je vtip ani reklama.Ja to tak robím už asi dva roky a psoriaza je preč.

RNG

Nuz ten Hipokratin ma peknu reklamu, ale je to len nejak obohateny prostriedok vyrobeny zo soli z Mrtveho mora. Samozrejme zlozenie neuvadzaju a z tych menovanych 20 rokov vyskumu v literature na stiahnutia nic konkretne nie je, takze o aky vyskum a kym bol robeny a ake vysledky dosiahli, to zostava zahadou. Schvaleny bol len ako prisada do kupela, bez akychkolvek zdravotnych ucinkov, ktore vyrobca spomina.
Naviac 10 ml na 100 l vody je zrejme primalo, Mrtve More ma radove ovela vyssiu koncentraciu mineralov.
Nez by som uvazoval o kupeni takehoto prostriedku, musel by som nan vidiet verifikovatelne vysledky vyskumu na ludoch.
Sorry, no sale

RNG

na stovky roznych parazitov, ci crevnych ci krvnych alebo nachadzajucich sa hocikde inde v tele je velmi ucinny protiparaziticky protokol dr Huldy Clark. V zasade je obsahuje 3 rozne prirodne extrakty, ktore sa podla presneho rozvrhu beru 20+ dni.
Vo velkej vacsine pripadov uz v prvej davke na 20 dni znicia vsetky parazity v tele, aj tie, ktore neboli diagnozovane
Parazitov su stovky a aj pri dokonalej cistote ich ludia v zapadnej Europe a USA maju az 25 do 50 %.(to je okrem plasni a kvasnych kultur, tie som medzi parazity neratal, lebo tie patria medzi mikroorganizmy=mikroby
Parazity so svojimi toxinami sposobuju stovky roznych chorob, od oslabenia imunity az po rakoviny.
Takze je dobre sa ich preventivne zbavit.
Pri psoriaze, rosacey a seborhey sa moze tiez jednat o kozneho parazita Demodex foliculorum a kombinacie roznych plesni, na co pomoze natierat si prislusne miesta mastami/kremami s obsahom roznych dechtov a zivic z korenov ihlicnatych stromov, pripadne pomoze ciastocne aj Hammamelis virginiana a pitie caju z korenov sarsaparilly.
Doma spravena mast na to je lyzica kokosoveho oleja a 6 kvapiek GSE(4 kvapky citricidalu) dobre pomiesat a naniest na postihnutu plochu.
Ak sa vam podari zohnat decht alebo zivicu(pitch)5% na vahu do kokosoveho oleja alebo hocijakeho kremu dobre zamiesat tiez pomoze.

adenkah9

Ja som otých rybičkách čítala už dávno,ale keby som to chcela vyskúšať tak by som musela mať trojtýždňovú kúru.Tak to písali.

ayurvedsky maser

Pricina psoriazy je vo vasich crevach... treba vycistit organizmus od parazitov a nasledne ho detoxikovat. Zaroven je nutne, aby spravne fungovala pecen a lymfaticky system. Dokazem zistit s cim mate problem a aj ucinne pomoct.
Milan Pravda