Psoriáza na pokožke hlavy

Príspevok v téme: Psoriáza na pokožke hlavy
veronika

Ahojte,

mám nepríjemnú psoriázu na pokožke hlavy. Už asi 6 ložísk. V podstate to nevadí, keďže je to skryté pod vlasmi, ale neustále to svrbí a núti ma to škriabať si to a vznikajú tým veľké lupiny a rozdráždené ložiská.

Používala som hormonálne kvapky, ale lekárnička mi povedala, že to netreba preháňať, predsalen sú to hormóny do tela. Tie však zaberali po niekoľkých sekundách.

Počula som aj to, že tieto veci psoriázu len oddialia, resp. spomalia, ale pravú príčinu problémov mám hľadať v životnom štýle, strave a pod.

Viete mi poradiť, kde sa mám obzerať po príčinách?

garraspask

Ichthyoterapia - kúpeľná liečba kožných ochorení s rybičkami Garra rufa
- psoriáza, dermatitída, akné, ekzémy, ichtyóza...

Starostlivosť o pokožku prírodným spôsobom
- čistenie pleti, vyhladenie vrások, pedikúra, peeling pokožky, predchádzanie celulitíde…
Viac na -odkaz odstránený-

garraspask

Ichthyoterapia - kúpeľná liečba kožných ochorení s rybičkami Garra rufa
- psoriáza, dermatitída, akné, ekzémy, ichtyóza...

Starostlivosť o pokožku prírodným spôsobom
- čistenie pleti, vyhladenie vrások, pedikúra, peeling pokožky, predchádzanie celulitíde…
Viac na -odkaz odstránený-

garraspa

Ichthyoterapia - kúpeľná liečba kožných ochorení s rybičkami Garra rufa
- psoriáza, dermatitída, akné, ekzémy, ichtyóza...

Starostlivosť o pokožku prírodným spôsobom
- čistenie pleti, vyhladenie vrások, pedikúra, peeling pokožky, predchádzanie celulitíde…
Viac na -odkaz odstránený-

bebe 45

Ahoj ZZZuzzzu, som rád, že ti Psoristop zabral. Ja ho používam už pol roka - krém a môj problém na pokožke hlavy už nie je problémom :-))). Strašne mám z toho radosť, lebo to čo som mal v hlave ma desilo - veľké, červené ložiská posiate bielymi lupinami, svrbelo ma to neskutočne a z hlavy mi snežilo ako v zime :-). Pravda je , že som si umýval vlasy šampónom asi každý druhý deň, ale krém som natieral pravidelne 1 - 2krát denne. Moja skúsenosť s krémom - stačí malé množstvo a dokonale to vtrieť do ložiska do úplného vstrebania. Prečo krém používaš len občas, skús ho pravidelne a uvidíš ako to dobre zaberá.Držím ti palce a teším sa že ti to ustupuje.

ZZZuzzzzuuu

ahojte, ja mam psoriazu uz 10 rokov, vyskusala som vselico mozne, Skin Cap napriklad prvy raz pomohol, druhykrat vobec nie, teraz pouzivam Psoristop a som velmi spokojna... aj moja kozna lekarka sa cudovala, ako to pomaha.. kazdy den sa umyvam tekutym mydlom, raz do tyzdna kupel, k tomu obcas krem (je dost drahy), a okrem toho mi dobre robi solarko, len tam chytam klaustrofobiu, tak chodim aspon ku koznej na taku specialnu lampu... este keby som tak upravila zivotospravu, uricte by to zmizlo uplne :-)

dzina5111

Ahojte môj syn má psoriazu už 2 roky vyskúšali sme od masti vodičiek, kúpelov všetko nič nepomohlo až teraz po 3 mesiacoch sme našli lekára ktorí mu úžasne pomáha , psoriaza ustupuje a to mal celé telo škvrnité. Ak chcete pomocť vyskúšajte dá sa psoriázi zbaviť netreba mastčky ani lieky treba isť na stránku www.bioharmonia.sk a pozrieť si to .Dajte vedieť či to skúsite.