POMOC! celulitida!!=(

Príspevok v téme: POMOC! celulitida!!=(
wewaa

Prosím...môže mi niekto pomôcť?! Do marca potrebujem zhodiť pár kíl, ale to ma tak netrapi ako CELULITIDA!!=( Mám 16 a celulitidu uz tak 2 roky.Moja sestra ktora ma o 10 kg viac ma jej oveľa menej. Neviem čo mám robit....pomáha pit viacej tekutin?alebo opmoze trosku daky gel?Cvicim dost ale to nijako nepomaha! PROSIIM!!!!!

wewaa

Ja som z Banskej Bystrice....no ja som asi tiez dako prd mesiacom naposledy bola.....=/ze by som ich sla navstivit?!=DD

leila

gynaaa a ty si odkial, no ja asi dneska tam zajdem konecne asi po mesiaci, netreba sa za nic hambit, lebo potom nikdy nezacnes a budes sa len lutovat. Ja som si tam tiez pripadala divne prvy krat, ale potom to uz ide.

leila

wewa z toho si nic nerob, ako aj ja si to vzdy urobim podla seba a ked dojde niekto po mne nech si uz robi s tym co chce. a odkial vlastne si ?

leila

wewaa, no aj ja som sa hambila na zaciatku, ono aj ti svalnaci tam robia vela a potom na mna kukaju ked tam zdviham 2kg cinky :) ale tak kazdy cvici na co ma a zasa treba si priznat ze aj oni nejako zacinali.

gynaaaaa

mna asi slahne...za cely tyzden som len 20minut sedela na bycikli...ja vobec nestiham cvicit vsetko to ucenie...
do fitka nepojdem teraz...hambim sa len vyzliect medzi tymi zenskymi...budem doma cvicit...asik:)

leila

No ja, hm ja som asi taky pripad ako ty, uz tolko krat som si to povedala ze uz to dodrzim a vzdy do toho daco pride, tiez skola ma dost vytazuje a ked mam trochu cas som rada ze si mozem oddychnut. Neviem co s tym. Ked som nervozna bez sladkeho nevydrzim a potom zacnem stresovat ze som to zjedla a zasa som na zaciatku. Ja som aj chodila do fitka asi pred pol rokom, mi to vydrzalo tak 2 mesiace ale nikdy nie pravidelne kvoli skole a este aj zvysili ceny z 85 na 140,- a tym ze ani nebrigadujem je to dost problemove. Ta celulitida je hrozna a viem ze sa jej nezbavim ked cvicit nebudem. Na tom je najhorsie to, ze ja aj viem ako to dosiahnut ale nemam na to cas.