Chcem byt modelka

Príspevok v téme: Chcem byt modelka
Sushanka

Cawte vsetci!!
Chcela by som byt modelka lebo bi ma to starsne bavilo a mozno bi som a na to aj hodila.
Mam 46 kg
Mam 165 cm.
Mam 12 rokov aprili 13
Mam hnedo rysave vlasi.
Myslite ze mozem byt modelka?
Pls poslem Vam foto a vy napiste ci mozem byt modelka.
Totiz mam choru sestru-naozaj a chcela bi som si zarobit aby som isla s maminou do pariza ak mate nejake info o agenturach alebo ste boli ci ste modelkou pls napsite velmi bi ma vas nazor zaujimal pls ozvite sa
moj e-mail :Zu-zankaa@azet.sk

aaaaaaaa

Chod si za svojim snom, pokial nevyskusas, nevies. Podla mna si ale (zatial) nizka na modelku, tie na catwalk musia mat minimalne 1,70m, mozno este tak fotomodelka.
Krasa modelky je velmi relativny pojem. Poznam jednu babu co podla mna nevyzera ktovie ako a bola dost znamou a dobre platenou modelkou v zahranici (prehliadky u versace, gucci atd). Uz to nerobi lebo ma 30, uziva si "dochodok" a do smrti nemusi pracovat. A nikto neveril ze sa uchyti lebo su ovela krajsie baby ako ona.
Asi by som najprv na tvojom mieste dokoncila zakladnu skolu (to je VELMI dolezite lebo kariera nie je nikdy ista ale vzdelanie ano) a potom obehala modelingove agentury. Tam ti povedia ake typy su teraz v kurze a ci mas sancu.

v

no na tych fotkach toho nie je vela vidiet a podla mna sa v 13 rokoch neda urcit ako budes vyzerat neskor a ci sa mozes alebo nemozes stat modelkou.skus pockat este aspon 1 ro a potom zajdi do nejakej agentury..oni ti uz povedia ci mas potencial:)vela stastia pri dosahovani tvojho sna aj ked zrejme iba takeho deckeho:)

Sushanka

ale ona neni doslova moja kamoska to moja kamoska sa snou bavi a ked som sa stou mojou kamaratkou rozpravala mi nieco o nej...

marisssa

sushanka--tak co sa nepytas jej o nazor a pomoc?? ked je modelka,ona ti vie najlepsie poradit,ci sa na to hodis a co dalej ?!

marisssa

vies, vacsina ludi posudzuje toho druheho aj kvoli tomu,ako pise ako sa vyjadruje..a tie tvoje chyby sa bohuzial nedali prehliadnut..
no pochybujem, ze mas predstavu o com je modeling.. odkial? z telky, z casaku?to ti nepomoze,to nie je ta realita..

Najčítanejšie články