Teenager chudnutie

if

Treba ti pravidelne sportovat, denne behavat a jest vsetko doradu, dodrziavat pitny rezim. Tak to bude najlepsie. Sport velmi pomaha metabolizmu. Netreba hladovat. V kazdom jedle najdes dolezite ziviny, ktore su potrebne pre tvoj dalsi vyvoj.

Lucinka2006

Ahojte mám 12 rokov, výšku 165 cm a vážim 55. Podľa mňa je to veľa....
Keď mi niekto povie, že mám cvičiť, tak to už dávno robím, pretože som vášnivá športovkyňa........
Poraďte, prosím nejaké cviky, ktoré by mi pomohli schudnúť na lpronerova(zavináč:-))post . sk
Už vopred vám ďakujem:-))))))))))))))))))))))

Lejla222

Podla BMI indexu mas zdravu vahu;) takze nic s tym nerob, len by si si pohorsila..postava sa ti este upravi...bud rada ze si takato..

Prskv

Ahojte mám 12 rokov a vážim 53 kg výška 151cm viem teraz si poviete čo som za slona ale mám veľmi zle spaľovanie už 2 roky sa snažím schudnut vždy robím to že týždeň cvičím jem zdravo a potom si poviem načo a prestanem cvičiť a jesť zdravo stále si uvedomujem že to takto ďalej nepojde stále si predstavujem ako začnem cvičiť že budem chodiť do fitka a vždy má to prejde.Pred rokom som chodila do nemocnice a tam som cvičila teraz už nechodím ale aj tak mi to nepomáhalo teraz chodím na gymnastiku koncom roka 2016 som vážila 58kg gymnastika mi pomohla ale potrebujem niečo viac Prosím poraďte mi Ďakujem

Wwwe

Doggies
Je to v pohode lebo sa ti bude postava formovat. Ja som v tvojom veku mala viac a postava otras ale mam o 4 roky viac a som chuda ako palica

Marion25

To že chodíš do fitka si začneš všímať až neskôr, najdôležitejšie je že pre seba niečo robíš a treba v tom pokračovať

denissa84

Vy ste teraz ešte vo veku kedy sa vám bude postava veľmi meniť, takže zbytočne riešiť nejako kilá, skôr by som športovala aby ste nepribrali

Julka1x2c3

Ahojte mám 14 rokov, 45 kg a 160cm. Mám však problém. Rada by som vedela, koľko kj by som mala pri takýchto parametroch (a hlavne veku) zjesť.