Teenager chudnutie

chuchuchu

ja som na seba hrdá:)) mam 14 rokov a od mája sa mi zdravou stravou a cvičením podarilo schudnúť 15kg,všetko sa dá len treba chcieť a makať

mary11

holky pridawam sa k wam mam 160 a 55kg asi pred mesiacom som mala 51 a tak chcem aj schudnut budem rada,zas mi bude oblecko dobre,mozme si sem davat nejkae tipy,ze co robit a taaak

sladka0011

ahojte holky ja mam 16 a hladam tiez kamosku na chudnutie chcela by som zacat 27.12 a cielom je zo 75 zhodit na 53-55 mam vysku 168...prida s aniekto ?ak ano ozvite sa na sladka0011@azet.sk

ssia

ja mam 15r, 160cm a okolo 50-51kg. tak a chcem tiez trochu schudnut, tak nejak na 48-46kg. este neviem, ale asi najskor nech je to menej ako 50. no ale to uz som nieco dala dole, na zaciatku som mala nad 52, ale ked to ide tak pomaly dole...;(((

yane

Ahojte no tak ja mam 14rokov...a mam 155cm a 70kg...no a pred 3 mesiacmi to bolo 90kg....ak sa ma spytate ako som to urobila tak wam powiem ze niewiem :DD lebo fakt newem ..ja chcem schudnut aspon na 50kg..ale moc sa mi nedari.....ak by ste chceli pokecat alebo sa pridat do nasho chudnuceho clubu tak mi napiste na mail :))

heelp me..:(

mam 15, 168 cm a 75 kg...je to strasne uz nemam sebavedomie a nepacim sa sama sebe...plosiim pomozte!!...:(:(

eddyina

Ahoj. Ja mám tiež 15. Moja výška je 170 cm a vážim 62!Takže si myslim že nemusis chudnut len si pravidelne cvicit!=/aby si si taku peknu vahu ponechala. Ja sa snazim tiez schudnut ale ked volako to nejde a ked nevidno rozdiely to ma potom uz ani nebavy!=(