PRECO ????????

Príspevok v téme: PRECO ????????
zuzka :)

Ahojte vsetci. Mam jeden neprijemny problem, ktory ma stale zatazuje. Stale mam take neprijemne myslienky, ktore mi sposobuju depresiu :(. Takto je to kazdy den, stale sa mi v hlave objavuju, pocas skoro celeho dna. Trva mi to uz viac ako 3 tyzdne. Uvedomujem si, ze tie myslienky su uplne zbytocne, napriklad mi stale napada, ci este zijem alebo ci ma vobec moj zivot este bavi, neverim svojim pocitom, citim sa bezcenna a ine. Je to pre mna hrozne frustrujuce. Napiste prosim, co si o tom myslite :(((((

sofinka

ty kokos toto je jaka psychiatria ja mam tiez presne taketo depresie uz pol roka.. stale mam pocit ze som zbytocna a nevyuzita..
chce sa mi smiat potom plakat, cudujem sa nad svojou prizemnostou a teraz sa tu motam ako to tu citam na tie vase diagnozi...
inak zuzi mam tiez 17 rokov...
napis mi nieco blizsie.. nemavas taku pulzujucu bolest hlavy raz zacas?? ja to mavam dost casto a vtedy sa mi chce aj kricat

zuzka :)

Tish to si velmi pekne napisala :))). Dakujeeem. Po dlhej dobe mi nespadli slzy zo smutku, ale naopak z radosti :))).

tish

myslim, ze ta chapem, nahovoris si nieco tak, ze sa o tom sama presvedcis az uveris. takze zle myslienky z hlavy von a mysli na frajera a co pekne spolu mozete prezit. proste si tie prijemne myslienky vsugeruj:)

zuzka :)

Dakujem ti Tish. Ja viem, ze to, co mi napada, je zbytocne nad tym vobec rozmyslat, pozastavovat sa nad takym niecim. Lebo, ked sa to tak vezme, keby clovek chcel moze spochybnit vsetko, vsugeruje si to, povie si, ze je to tak ako mu to napadlo, a aj to tak bude. Neviem, ci ma chapes, co myslim. Naozaj je pravda, ze tie myslienky su veeeeeelmi zbytocne, nic tym nezmenim, ako si napisala. Drzme si palce.