PRECO ????????

Príspevok v téme: PRECO ????????
zuzka :)

Ahojte vsetci. Mam jeden neprijemny problem, ktory ma stale zatazuje. Stale mam take neprijemne myslienky, ktore mi sposobuju depresiu :(. Takto je to kazdy den, stale sa mi v hlave objavuju, pocas skoro celeho dna. Trva mi to uz viac ako 3 tyzdne. Uvedomujem si, ze tie myslienky su uplne zbytocne, napriklad mi stale napada, ci este zijem alebo ci ma vobec moj zivot este bavi, neverim svojim pocitom, citim sa bezcenna a ine. Je to pre mna hrozne frustrujuce. Napiste prosim, co si o tom myslite :(((((

tish

zuzka, ja sa liecim na depresiu uz piaty rok. nejaky cas predtym, ked som bola este na strednej tak som mala podobne myslienky. na vyske prisiel stres par negativnych skusenosti a odvtedy sa z toho neviem vymotat. tak len ti chcem
dat taku radu...nepodcenuj to. a
ist za psychiatrom nie je ziadna hanba aj ked to este vela ludi tak vnima.

tomas81

Podla mna,robis si starosti,pises tu na forum,nech ti niekto pomoze a to znamena ze ta to trapi.Chod na psychiatriu,pokial nie je neskoro lebo ked sa to zhorsi...no nechci zazit poriadnu depresiu

zuzka :)

Ako vidim, vy ma tu posielate na psychiatriu. Na to sa zas necitim. Takze tam by ma urcite nikto nenasiel. Viem, ze mi to nie je vobec prijemne, ale len ta predstava, ze by som mala ist tam, kde ma posielate, ma desi. Mozno az tak, ze pri tej predstave sa moj stav az zlepsuje. :))) Naozaj sa mi zda, ze som si to vsetko len vsugerovala a snazim sa pomoct si sama. Urcite zatial neplanujem takuto navstevu. Iba ak by mi to pretrvavalo dlhsie. Lenze niekedy mam pocit, ze je uz vsetko v poriadku. Je to tazke, ale urobim vsetko pre to, aby som sa z toho dostala aj sama.

lubolka

Suhlasim zo simonou a chcem dodat ze mozes zajst aj za psychologom co Ti tiez moze pomoct.Ten rozhodne ci potrebujes medikamentoznu liecbu alebo da sa to zvladnut aj psychoterapiou.Nebude to pre teba taky prvotny stres ze ides za cvokarom.Kazdopadne to ries co najskor.

simona

Zuzka ty jednoznacne MUSIS navstivit psychiatra pretoze tu je kazda rada od laika zbytocna..musi ta odborne vysetrit a nasadit spravnu liecbu..praxujem na psychiatrii a preto viem, o com hovorim.Vidim tam sice niekedy veci ..ktore..by som radsej mozno ani vidiet nechcela ale..psychiatri vedia dnes uz robit zazraky ver mi, nasadia liecbu a prejde ta to..lebo ludia ktori mali OVELA horsie psych.problemy ako ty sa dnes znova mozu smiat a tesit zo zivota. A hlavne-NEHANBI sa tam ist..mozes tam ist bez sprievodneho listka od obvodnej lekarky,takze sa v podstate ani vobec nikto na svete okrem teba a psychiatricky nedozvie ze si tam vobec bola, a ak nechces ani o tom nikomu nehovor.Ale ist tam to rozhodne hanba nie je, zajdi tam hoci este aj dnes,lebo zajtra moze byt uz neskoro, dusa cloveka byva casto zradna..Drzim ti palce a prajem vela stastia.